Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin markası COLIN’S, bahar aylarını farklı tarzlara hitap eden dört temaya sahip geniş bir koleksiyon ile karşılıyor. Modayı takip eden erkekler COLIN’S 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile bu sezon da dikkatleri üzerine çekiyor.

Sokak, müzik ve özgürlüğün enerjisini taşıyan COLIN’S, yeni sezon ilham kaynağını farklı yaşayış biçimlerinden alıyor. Youth Tonic ve Code Black temaları ile siyahın gücünü şehirli erkeklerle buluşturan COLIN’S, macera tutkunlarına da Adventure ve Shore Line temalarıyla hitap ediyor.

Sokağın Sesi
Özgür ruhlu erkeklerin tercihi COLIN’S Youth Tonic teması, ilhamını grafitilerle bezenmiş sokak duvarlarından alıyor. Siyah, gri ve beyazı sıkça kullanan bu tema, kırmızı ve bordo tonlarıyla modellerine renk veriyor. COLIN’S erkeği, Youth Tonic’in geniş sweatshirt modelleri ve ekoseli gömlekleri ile kendine özgü görünümünden ödün vermiyor.

Şehrin Doğası
Doğanın çeşitli dokularından ilham alan COLIN’S Adventure teması, macera tutkunu erkeklerin kalbini fethediyor. Şehrin içinde doğayı hissettiren kiremit renkleri, mavi ve yeşil tonlarıyla buluşarak modellere yansıyor. Adventure temasının oduncu gömlekleri ve kalın gramajlı çok cepli fonksiyonel kargo pantolonları ile macera tutkunu erkekler şehrin doğasını keşfediyor.

Siyahın Gücü
Şehrin hızına uyum sağlayan COLIN’S Code Black, enerjik erkeklerin etkileyici tavrını ortaya çıkarıyor. Siyahın gücüyle mavinin asaletini harmanlayan bu tema, şık ve keskin hatlara sahip modelleriyle heyecan uyandırıyor. Şehirli erkeklere siyah, gri melanj ve metalik mavi gibi koyu renkleriyle hitap eden Code Black gömlekleri, deri ceketler ile kombinlendiğinde sofistike bir tarz yaratıyor.

Sadeliğin Rotası
Marin tarzı giyime yansıtan COLIN’S Shore Line, sadeliğin şıklığına önem veren erkeklerin gardroplarında yer buluyor. Özgüveni yüksek erkekler hayran oldukları deniz ve denizciliğe dair tüm detaylara bu temada rastlıyor. Beyazı denizin derin mavileri ve mercan kırmızıyla kombinleyen Shore Line, içerdiği camel renklerle erkeklere kendini huzurlu bir sahil kasabasında hissettiriyor.

COLIN’S İlkbahar-Yaz Koleksiyonu özgür erkeklerin yaşam tarzına uyan tüm modelleriyle mağazalarında ve www.colins.com.tr adresinde bekliyor.