Geçtiğimiz günlerde Selena Gomez’in uzun zamandır sessiz kalmasının nedeninin geçirdiği böbrek nakli ameliyatına bağlı olduğunu öğrenmiştik. Neredeyse koca bir yaz sezonu boyunca Fetish klibinin dışında, hiçbir projede ver almayan Selena Gomez Puma işbirliğiyle sahnelere geri döndü. Puma, dünyaca ünlü şarkıcı, oyuncu ve yapımcı Selena Gomez ile uzun soluklu bir işbirliği yaptığını duyurdu. Selena Gomez Puma ürün tasarımı ve kampanyaları için markayla beraber çalışacak. Gomez Instagram hesabında yaptığı paylaşım ile bir anda hayranlarını ve moda dünyasını hareketlendirdi. Ve ardından “Puma ailesinin bir parçası olmak benim için çok heyecan verici. Spor giyim ve modayı bir araya getirmek konusunda Puma gerçek bir lider. Moda ve kültür üzerinde inanılmaz bir etkisi var. Bunun bir parçası olmak beni çok heyecanlandırıyor. Birlikte çok özel şeyler yapacağımızı umuyorum. Şimdiden birçok sürpriz proje üzerinde çalışmaya başladık bile,” açıklamasını yaptı.


Bu ortaklık pek çok farklı nedenden dolayı ideal bir eşleşme: Genç starın, Puma marka değerlerini çok iyi temsil etmesi, genç kadınlar üzerindeki güçlü etkisi, dürüstlüğü ve başarma hırsı onu mükemmel bir partner haline getiriyor. Selena yalnızca markanın kampanya fotoğraflarında yer almayacak, aynı zamanda markanın takipçileriyle aktif olarak konuşan bir sözcü görevi görecek. Ayrıca önem verdiği sosyal projelerde de Puma ile ortak olarak çalışacak. Puma Global Marka ve Pazarlama Direktörü Adam Petrik yeni partneri için; “Selena son derece içten, yaratıcı, yetenekli ve inanılmaz gerçek biri. Günümüz kadın tüketicilerinin bir rol modelde aradığı her şey onda var. Ne kadar güçlü olduğunu geçtiğimiz birkaç gün içinde tüm dünyaya gösterdi. Lupus hastalığına dair dürüst ve açık duruşu ile hepimize müthiş bir özgüven, irade ve kararlılık dersi verdi. Hayatın getirdiği zorluklardan korkmayan, sonuna kadar savaşan ve direnen biri. Bu da onu Puma için mükemmel bir ortak yapıyor. Selena sadece markayı temsil etmeyecek, kadın kategorimizi yeniden tanımlayıp geliştirmemize yardımcı olacak,” diyor.


Selena Gomez’in hayat felsefesi olan “İlk önce kendini sev!” cümlesi bu kampanya ile çok daha fazla kişiye ulaşacak! Sizce de muhteşem bir iş birliği değil mi?