Cadılar Bayramı planlarınız hazır mı? İster evde oyunlarla ve klasik korku filmleriyle rahat bir gece geçirin, ister tüm şehrin akın ettiği partilerden birine gidin, Cadılar Bayramı havasına girmek için ihtiyacınız olan tek şey sıradışı ve karanlık tonlarda bir makyaj!

İngiltere’nin 1 numaralı makyaj markası Rimmel London’ın ipuçları ile bu seneki Cadılar Bayramı’na dair herkesin hatırlayacağı tek şey siz olacaksınız.

Tüm zamanların favorisi: Siyah tonlar

Göz makyajı konusunda siyah tonlar, kuşkusuz herkesin ilk tercihi. Cadılar Bayramı için smokey eyes makyajını bir adım daha öteye taşıyabilir ve farklı renklerdeki Scandaleyes WP Kohl Kajal göz kalemi ile smokey görünümü bir adım öteye taşıyabilirsiniz.
Siyah tonlar sadece gözlerle sınırlı kalmak zorunda değil. Karanlık bir makyaj için dudaklarınızda da siyah rengi tercih edebilirsiniz. Stay Matte likit ruj serisinin Pitch Black ve Shadow tonları, Cadılar Bayramı için biçilmiş kaftan!

Makyajınızı tüm vücudunuza taşıyın!

Çarpıcı bir makyaj ile en sade kıyafetler bile bir kostüme dönüşebilir. Bunun için yapmanız gereken, makyajınızı boyun, omuz, kol ve hatta ellerinize taşımanız. Yıldızlar, örümcek ağları, minik balkabakları, siyah kediler… Yüzünüzde kullanacağınız konsepti tamamlamak için yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli. Çizimler için minik bir ipucu: Wonder Wing Eyeliner, kolay kullanımı ve kalıcığı ile tasarımlar için tek ihtiyacınız olan şey! Hayalgücüne ve yeteneğine güvenenler, vücut makyajlarını bir adım öteye taşımak için Magnifeyes far paletlerinden de faydalanabilir. Makyajınızın tüm gece sizinle olması için son adım olarak Match Fix & Go Sprey makyaj sabitleyici uygulamayı unutmayın!