Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Bottega Veneta, 1970’li yılların lüks otomobillerin iç döşemelerinden ilham alarak yepyeni bir ayakkabı çanta koleksiyonu hazırladı: Bottega Veneta Padded Family. Koleksiyondaki çanta ve ayakkabıların her biri Bottega Veneta’nın üstün zaanatkarlık mirasına yepyeni bir perspektif katan, yüksek frekanslı ısıyla mühürleme tekniği ile üretildi.

Sezon hit çanta adaylarından Bottega Veneta Padded Cassette Bag’in iç ve dış bölümü aynı kabarık kapitone dokuya sahip. Bej, siyah, yeşil, kırmızı, pastel mavi ve kahverengi olmak üzere altı farklı renk seçeneği bulunan çanta, özgün tasarımı ve ayarlanabilir askısıyla sezonun gözdesi olmaya aday.

Bottega Veneta Padded Family

Koleksiyonun bir diğer çantası Bottega Veneta Padded Marie, modaevinin ikonik intrecciato örgüsünden izler taşıyor. Yumuşak napa derisinden üretilen omuz çantası, bej, yeşil, kırmızı, ve kahverengi renk seçenekleri ve göz alıcı altın rengi kapama detayı ile dikkat çekiyor.

Bottega Veneta, kapitone hikayesine ayakkabılarla devam ediyor. Heykelsi tasarıma sahip Bottega Veneta Padded Bloc Pumps, kare burunu, napa derisinden kabarık kapitone dokusuyla sezonun en iddialı ayakkabıları arasında. Koleksiyonun ikinci ayakkabısı Bottega Veneta Padded Pump ise kavisli topuğu ve altın rengi kare burnuyla göz kamaştırıyor.

Bottega Veneta Padded Family koleksiyonu çanta ve ayakkabıları, Bottega Veneta İstinyepark butiğinde, Bottega Veneta Zorlu Center shop in shop’ında, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunuluyor