PUMA, LQD CELL teknolojisini en yeni kadın spor ayakkabısı LQD CELL Shatter’a taşıyor. Cesur kadın sporcular için tasarlanan bu provokatif ayakkabı, spor salonundan sokaklara her yerde birinci sınıf bir egzersiz deneyimi sunuyor.

Adriana Lima yeni PUMA ayakkabısını taşıyor

Global spor giyim markası PUMA, en yeni kadın spor ayakkabısı LQD CELL Shatter’da çok yönlü LQD CELL teknolojisini yeniden yorumluyor. İddialı spor ayakkabı; eşsiz orta tabanı ve dikkat çekici renkleri ile egzersizlere güç katıyor. Kışkırtıcı silüeti ile kendine güvenen kadınların favorisi olmaya aday LQD CELL Shatter; hafif gövdesi ve iç topukta bulunan profoam teknolojisi ile daha fazla topuk desteği sağlarken; birinci sınıf bir egzersiz için başlangıçtan bitişe ihtiyaç duyulan yüksek denge ve konfor hissini de deneyimleme imkanı sunuyor.

Podyumlardan sonra spor salonlarında da fırtınalar estiren Adriana Lima yeni LQD CELL Shatter için “Hem vücudum hem de kendime güvenim için büyük destek sağlayan boks esnasında, egzersiz boyunca rahatlıkla hareket etmeme olanak sunan bir ayakkabıya sahip olmak, harika bir duygu. Yeni LQD CELL Shatter’ı giydiğimde, performans hedeflerime rahatlıkla ulaşabileceğimi hissediyorum. Podyumdaki bir modelden daha fazlasıyım; ringde ve spor salonunda gösterdiğim yüksek performans boyunca, tüm klişeleri yıkabilecek güçte ayakkabılara sahip olmaktan çok mutluyum” diyor.