“Il bagno per tutti” (Herkes için banyo) mottosuyla yıllardır seramiği yüksek teknolojiyle biçimlendirerek birbirinden etkileyici tasarım ve renk alternatifleriyle banyolara taşıyan Bocchı son olarak doğal taş, ahşap, beton, mermer ve metalik görünümlü sırlı porselen ve seramik karoları da ürün gamına ekledi. Bocchı Karo Koleksiyonu, zengin renk, desen, doku ve boyut seçenekleri ile ıslak mekanları aşarak salondan yatak odasına, bahçeden verandaya tüm yaşam alanlarına sınırsız tasarım özgürlüğü getiriyor.

Doğal görünümü, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik avantajlarıyla şehir hayatının hızlı temposunda yaşam alanlarına natürellik, estetik, işlev ve kalite kazandıran Bocchı karo koleksiyonundaki tüm seriler sahip oldukları zemin ve duvar kombinasyonlarıyla iç mekanlarda tasarım bütünlüğü de sunuyor.
Mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı, metalin endüstriyel etkisi…

Sofistike mekan tasarımlarında doğanın gerçek bir yansıması olarak tercih edilen doğal taş görünümlü porselen karo serileri Libano, Calderona, Matera ve Traviso, esin kaynakları olan doğal malzemeler kadar gerçekçi tasarımlar sunarken, doğal taştan çok daha efektif ve uzun kullanım ömrü sağlıyor. Doğanın eşsiz renk ve desenlerinin kusursuz tasarımlarla birleştiği ürünler, her tarza hitap eden modelleriyle sınırsız tasarım özgürlüğü sunuyor.

Ahşabın doğallığının porselen karolara nakış gibi işlendiği Parker, Lucerne ve San Juan serileri ise ahşap dokuları ve renk tonlarıyla ön plana çıkıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla mekanlara ruh katan modeller, doğal ve yalın görüntüleriyle evlerinde ahşabın sıcak görünümünü tercih edenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

İç ve dış mekan dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen beton görünümlü Dulcinea, Hartley, Truman, Vicat ve Kendal serileri ise minimalist çizgileri, gri, vizon ve antrasit renk alternatiflerinin yanı sıra mat ve yarı parlak yüzey seçenekleriyle dekorasyonda loft ve eklektik tarzı benimseyenlerin gözdesi.

Mermer dokusunun çekim gücünü porselenle buluşturan Massa Carrara, Sicilia ve Bocchi Palazzo serileri de mekanlarda doğallığı arayanların tercihleri arasında… Sade ışıltılarıyla dikkat çeken karolar, özgün renk tonları ve damarlı görünümleriyle dekorasyona değer katan rafine seçenekler…

Endüstriyel şıklığın porselen karolardaki yansıması olan Bilbao serisi metalin güçlü ve zamansız etkisini iç mekanlarla buluşturuyor. Metalik renk tonlarıyla ışık, gölge ve hareketin etkileyici yansımalarını sunan Bilbao, 45×90 cm ölçüleriyle geniş alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

30×90 cm ebatında üretilen Navona ve Regalo ise iç mekanlara dekorları ile beraber dinamizm getiren seramik serileri. Roma’nın en karakteristik Barok meydanlarından biri olan Piazza Navona’dan esinlenerek oluşturulan Navona serisi, saten mat olarak üretilerek banyolara sanatsal dokunuşlarda bulunuyor.
Kolay döşenebilir, hijyenik ve uzun ömürlü ürünler…
Dona ve sıcaklığa dayanıklı olduğundan her tür iklim özelliklerinde iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Bocchı karo koleksiyonları, kırılmaya, eğilmeye, aşınmaya, lekeye ve kimyasallara karşı yüksek direnç gösteriyor. Bocchı karoları koleksiyonlarını üstün kılan niteliklerden bir diğeri de kolay döşenebilir olması.

Güneş ışığı ya da yapay aydınlatma kaynaklarından yayılan ışınlardan etkilenmeyen ve zamanla solma problemi de yaşamayan ürünler, hijyenik yapıları sayesinde kolay temizlik sağlıyor.