Doğanın kusursuz güzelliğini, lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels&Resorts, bu yaz yerli ve yabancı birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak. Işın Karaca’dan Atiye’ye, Buray’dan dünyaca ünlü DJ’ler Nicola Fasano ve Mahmut Orhan’a kadar birçok ünlü isim, tatilcilere eğlence dolu saatler yaşatacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine ev sıcaklığı sunmasının yanında, zengin menüsü ile hem göze hem de damağa hitap eden, eşsiz doğası ve göz kamaştırıcı kumsalı ile konuklarını saklı cennetine davet eden Gloria Hotels&Resorts’ta bu yaz çok eğlenceli geçecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Gloria Hotels&Resorts’ta geçirecek olan misafirler için Türk Pop Müziği’nin en güçlü yorumcularından Işın Karaca eğlence dolu bir repertuvar hazırladı. Geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarının yanı sıra, İngilizce parçalar da seslendirecek olan ünlü sanatçı, Ramazan Bayramı’nın 2. Günü olan 16 Haziran’da ve 7 Temmuz’da da sevenleriyle Gloria Hotels&Resorts’ta buluşacak.

Atiye’den Sürpriz Sahne Şovu

Gloria Hotels&Resorts’un eşsiz ambiyansına konuk olacak diğer sanatçılarından biri de Atiye. Gloria’ya özel hazırladığı sahne şovu ve dansıyla unutulmaz gecelere imza atacak olan şarkıcı, ilk olarak 26 Mayıs’ta sahnede olacak. Bu tarihi kaçıranlar için Atiye; 30 Haziran, 21 Temmuz ve Kurban Bayramı’nın 1. Günü’nde konser verecek.

Yaz boyunca eğlencenin aralıksız devam edeceği Gloria Hotels&Resorts’ta, 12 Mayıs ve 9 Haziran’da Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en iyi çıkış yapan besteci ve şarkıcısı Buray sevenlerinin karşısında olacak.

Bayramda İrem Derici Sahnede Olacak

Gloria Hotels & Resorts’te en hareketli günlerin yaşanacağı Ramazan ve Kurban Bayramı’nda ise ünlü şarkıcı İrem Derici bayram coşkusunu yaşatacak. Derici, “Zorun Ne Sevgilim”, “Kalbimin Tek Sahibine” gibi çok sevilen şarkılarının yanı sıra sürpriz repertuvarıyla da bayrama damga vuracak.

Ünlü İtalyan DJ Nicola Fasano ve Mahmut Orhan Gloria’da!

Tüm yılın stresini gün içinde deniz, kum, güneşle atacak olan misafirler gün battıktan sonra ise hafızalara kazınacak performanslara şahit olacaklar. İşte bu performanslardan birini de dünyaca ünlü İtalyan DJ Nicola Fasano yapacak. I know You Want Me”, “75th Brazil Street” gibi satış rekorları kıran pek çok popüler parçada imzası bulunan Fasano, 15-29 Mayıs ve 12 -26 Haziran tarihleri arasında Gloria Hotels&Resorts’un misafirlerine sınırsız müzik keyfi sunacak.

Bugüne kadar Buddha Bar III, IV, V ve VI albümlerine imza atan, dünya jet setinin önde gelen DJ’ lerinden Ravin, 8 -22 Mayıs ve 5 -19 Haziran tarihleri arasında DJ kabinine geçecek.

30 Ağustos’ta ise, Türkiye’nin önde gelen DJ’lerinden, dünya listelerine giren ve milyonlarca izlenme rakamlı Deep House, Indie Dance ve Nu Disco tarzı parçaları ile DJ Mahmut Orhan performansıyla Gloria misafirlerine eşsiz bir zaman yaşatacak.
Gloria Hotels&Resorts, yeşil ve maviyi kucaklayan doğası içinde sunduğu konforlu dünyası, eşsiz villaları, dünya mutfağının çeşitli konseptlerini sunan yedi farklı a la carte restoranı ve yaz boyunca ev sahipliği yapacağı konserlerle, misafirlerine uzun süre unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatacak.