Bath & Body Works’ün kırmızıdan aldığı güçle yarattığı ve lüks içeriklerle zenginleştirdiği koleksiyonu size her zaman feminen, özgüvenli ve sürprizlerle dolu olmanın anahtarını veriyor.

Bath & Body Works son koleksiyonu

Bath & Body Works son koleksiyonunda ilhamını seksi hissetmek için herhangi bir nedene ve duruma ihtiyacı olmayan modern kadınlardan alıyor. Bath & Body Works’e ilham olan modern kadının her bir hareketi doğal ve duygusal güvenden geliyor, modadan ve en önemlisi feminenliğin ikonik rengi kırmızıdan güç alıyor.

Bath & Body Works En Lüks ve Şaşalı Kokusuyla Tanışın!

İster kırmızı bir elbise olsun ister kusursuz bir kırmızı ruj; kırmızı dokunuş her zaman büyülüdür! Kırmızı modern kadının tutkusunun esas ifadesidir, kadının muhteşem görünmek için kullandığı gizli silahıdır!

Sıcak kırmızı nar, kırmızı şakayık ve nadir bulunan Fransız şeftalisi… Bath & Body Works, bir araya gelince kusursuzluğu elde eden bu notaları günlük rutininize ekliyor. Koleksiyonda bulunan duş jeli, vücut losyonu, vücut kremi ve vücut spreyi ile kırmızıdan gelen gücü bütün gün yanınızda hissedeceksiniz.

Bath & Body Works’ün bugüne kadarki en zengin içeriklerinin bulunduğu koleksiyonda kullanılan ve her zamankinden daha yoğun olan aroma yağı sayesinde, bütün gün süren bir deneyim sizleri bekliyor. Parfümlerde ve kremlerde ise bugüne kadar daha önce Bath & Body Works’te hiç kullanılmamış notalar kullanılarak ufak sürprizler yapılıyor.