Crate and Barrel, Babalar Günü’nü özel kılacak hediye alternatifleri ile fark yaratıyor.

İstanbul- Mayıs 2017 – Geniş ürün yelpazesinde yer alan hediye alternatifleri ile özel günlerin ilham kaynağı olan Crate and Barrel, bu yıl Babalar Günü’ne keyif katacak hediye alternatiflerini bir arada sunuyor.

Oyun sever babalar için

Her zevke hitap eden tasarımları ile babanız için en özel hediyeyi bulmanızı kolaylaştıran Crate and Barrel’ın Bocce Seti, dört oyuncu için eğlenceli bir sunuma sahip Badminton Seti ve tüm parçaları beyaz mermerden üretilen Marble 3 Taş Oyun Seti, eğlenceye meraklı babalar için en keyifli alternatifler arasında yer alıyor.

Barbekü keyfinin patronları için

Dış mekanda zaman geçirmeyi seven babalara unutulmaz bir sürpriz yapmak için Crate and Barrel’ın Carswell Açık Hava Şöminesi, Weber Performer ve Weber Spirit mangal çeşitleri ile birlikte tamamlayıcı barbekü aksesuarları, en ideal hediye seçenekleri oluyor.

Kahve kokusu ile uyanan babalar için

Kahve içmenin keyfini çıkartmayı seven babalar için, en şık ve kullanışlı seçenekler Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Saf ve daha yumuşak içimli damlama kahve tercih edenler için orijinali aslında kimyager olan bir mucit tarafından tasarlanan Chemex’i ve zarif hatları ve şık, mat siyah kaplamasıyla dikkat çeken Fellow Stagg Mat Siyah Kettle’ı öneren Crate and Barrel, French Press ile kahvesini dört dakika gibi kısa bir sürede hazırlayan yoğun iş temposuna sahip babalar için de Bodum Chambord Bakır French Press’i sunuyor.

Babalar Günü için her zevke hitap eden hediye seçenekleriyle Crate and Barrel, sizleri Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.