Ülkemizde bu yıl 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’nün yaklaşması ile anneler için hediye arayışları da başladı. Siz de annelerinizin yüzünü gülümsetecek unutmayacağı bir hediye arayışındaysanız Amazon.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bir anneye verilebilecek en iyi hediyelerden biri olan ve popüler diziler, ödüllü filmler, dünyaca ünlü oyunlarla kaliteli eğlence ve ayrıcalıklı alışverişin tek üyelikte buluştuğu Prime üyeliğini de satın alarak annenize hediye edebilirsiniz.

Prime üyelik hediyesi ile sadece kendi annenizi değil çocuğunuzun annesini veya çocuk sahibi olan kız kardeşinizi veya arkadaşınızı da mutlu edebilirsiniz. Dünya çapında 200 milyondan fazla üyesine alışveriş ve eğlencenin en iyisini sunan Amazon Prime, Türkiye’de de ayda sadece 39 TL’ye sunduğu ayrıcalıklarla farkını anneler için de ortaya koyuyor.

 • Keyfini yerine getirecek, yorgunluğunu atmasını sağlayacak içerikler: Bazen bir annenin günü düşündüğümüzden çok daha yoğun ve yorucu olabiliyor. Özellikle bebek ve çocuk bakımıyla ilgilenmek, ev işleri, aile sorumluluklarının çoğunu üstlenen anneler, kendilerine zaman ayırabildikleri sınırlı zamanlarda keyiflerini yerine getirecek eğlenceli içerikler izlemek istiyor. Bu nedenle belki de bir anneye verilebilecek en iyi hediyelerden biri de popüler diziler, ödüllü filmler, dünyaca ünlü oyunlarla kaliteli eğlence ve ayrıcalıklı alışverişin tek üyelikte buluştuğu Prime üyeliği! İşte Prime Video’da her yaştan annenin keyifle izleyeceği içeriklerden bazıları:
  • Fallout
  • Düğüm
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Sofra Sırları
  • Mom
  • This is 40
  • Görevimiz Tatil
  • Aile Arasında
 • Ev ekonomisini en iyi yöneten anneler için yıl boyunca tasarruf ve akıllı alışveriş fırsatı: Amazon Prime üyeliği sayesinde, anneler de amazon.com.tr üzerinden her gün yenilenen “Günün Fırsatları” ve yıl boyunca düzenlenen “Prime Day”, “Bahar Fırsatları”, “Gülümseten Kasım” gibi büyük indirim dönemlerinde özel ayrıcalıklardan faydalanarak ihtiyaçlarına daima en uygun fiyatlarla ulaşabilirler.
  • Aynı zamanda Prime üyeleri herhangi bir kampanya veya ön koşul aranmaksızın, yıl boyunca yüz binlerce seçili üründe 500 TL ve üzeri alışverişe yüzde 10 indirim fırsatından yararlanıyor. Örneğin: Yeni doğan bir bebek yılda yaklaşık 1.700 bebek bezi kullanır, çarpı bebek bezi başına ortalama 4 TL = 6.800 TL yıllık ortalama bebek bezi maliyetidir. Prime ile fırsatlar ve diğer avantajlar hariç, yalnızca bebek bezi alışverişlerinizde yılda 680 TL’ye kadar tasarruf edebilirsiniz.
  • Seçili ürünlerde peşin fiyatına 6 aya kadar taksit imkânından faydalanabilen Amazon Prime üyeleri, alışverişlerinden sonra bile tasarruf etmeye devam ediyor.
  • Prime üyeleri alışverişlerini her zaman en uygun fiyatlarla yapar. Amazon Prime, müşterilerine en düşük fiyata sahip olma garantisi sunarken, etkinlikler dahilinde fiyatın düşmesi halinde Amazon kredisi şeklinde bir ücret iadesi sözü de veriyor.
  • Satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde yüzde 100 orijinallik garantisi sunulurken anneniz memnun kalmadığı ürünü 30 gün içinde kolayca iade edebilir.

Tüm Prime ayrıcalıklarından 30 günlük deneme üyeliği ile ücretsiz faydalanailirsiniz!

Anneniz henüz Prime üyesi değilse www.amazon.com.tr/prime adresini ziyaret ederek onun için 30 günlük ücretsiz deneme süresini başlatabilirsiniz. Anneniz böylece Prime üyeliğinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanmaya hemen başlayabilir. Taahhütsüz üyeliği dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Amazon anneleri gülümsetmek için var!

Annenize Prime üyeliği hediyesi yanında Amazon.com.tr’nin annenizin her zevkine ve ihtiyacına uygun sayısız ürün alternatiflerini büyük indirimlerle sunduğu Anneler Günü kampanyasında da faydalanabilirsiniz. 5-12 Mayıs arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Philips Mutfak Ürünleri, Samsung, Gillette Venus, Nivea, Pantene, L’oreal Paris, Maybelline ve Garnier gibi önde gelen markalara ait giyimden kişisel bakıma, güzellikten elektroniğe, her ihtiyaca uygun ürünler, indirimlerle Amazon.com.tr müşterilerine sunuluyor. PC, müzik enstrümanları, ofis ürünleri, oyuncaklar, kamera, kıyafet, ayakkabı, akıllı telefonlar, güzellik, bebek, elektronik, spor, ev ürünleri, mutfak ve kitap gibi onlarca kategori altında amazon.com.tr’de bulabileceğiniz Anneler Günü hediye önerilerinden bazıları şu şekilde:

 

Zamanında verilen bir hediye

 • Tabii anneler gününde dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta hediyenin kendisi kadar aldığınız hediyenin Anneler Günü gelmeden önce elinize ulaşmasıdır. Bazen hepimiz günlük koşuşturmadan ve yoğunluktan Anneler Günü hediyesini son dakikaya bırakıyoruz. Her ne kadar annelerin değerini hatırlamak için bir gün yetmese de bu özel günde seveceği hediyeyi annelerimize ulaştırmanın anlamı da büyük.
 • Amazon Prime üyeleri, herhangi bir minimum sipariş limiti olmadan tüm alışverişlerinde ücretsiz hızlı teslimattan yararlanabiliyor. 600 bini aşkın ürün, Prime üyelerine ertesi gün ücretsiz teslimat ile sunuluyor. Prime ile Türkiye’nin 47 şehrinde akşam 17.00’ye kadar verildiğiniz siparişler ertesi gün ücretsiz teslimat ile kapınızda. Üstelik Prime ile seçili şehirlerde teslimatlarınız pazar günü dahi kapınızda.