Vodafone Red’in katkılarıyla Vodafone TV’de sahnelenen Sabahattin Ali’nin kült eseri ‘Kürk Mantolu Madonna’ nın Nişantaşı’nda düzenlenen basın toplantısında oyuncular bir araya geldi.

“Evimi mi ipotek ettirsem diye düşündüm”

İddiaya göre toplantıda konuşan güzel oyuncu Tuba Ünsal oyunun hazırlık aşamasında yaşadığı zorlukları anlatırken gözleri doldu ve şunları dile getirdi: “Çok zor bir yolculuk oldu yeri geldi evi mi ipotek ettirsem acaba diye düşündüm. Ama umudumu kaybetmedim.”

Alyansını takmaması dikkat çekti

Bir süredir sürekli gündeme gelen Mirgün Cabas’la boşanma haberlerinin üzerine Ünsal’ın toplantıya katılırken alyansını takmaması ise dikkat çekti. Bugüne kadar çıkan haberler iki taraftan da doğrulanmamıştı. Ünsal’ın yüzüğünü takmaması ise o soruyu tekrar akıllara getirdi.

Türk tarihinin ilk dijital tiyatrosu ‘Kürk Mantolu Madonna’

‘Kürk Mantolu Madonna’ Türk tarihinin ilk dijital tiyatrosu. Vodafone’nun yaptığı açıklamaya göre, ilk kez tiyatro sahnesine uyarlanan, Sabahattin Ali’nin kült eseri Kürk Mantolu Madonna, toplam 37 gösterimle 22 bini aşkın izleyiciye ulaşarak sezonun en çok ses getiren tiyatro oyunu oldu. Engin Alkan tarafından tiyatroya uyarlanan ve yönetilen oyunun müzikleri ise Sezen Aksu imzasını taşıyor.

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar