Bath and Body Works’ün dünyada en çok satan 5 kokusundan biri olan “A Thousand Wishes” yeni tasarımı ve favori olan kokusuyla Sevgililer Gününde mükemmel bir hediye alternatifi olarak yerini alıyor.

A Thousand Wishes yeni tasarımıyla mağazalarda

Bath and Body Works ile bu Sevgililer Gününde havada aşk kokusu var! Koleksiyon, yeni simli ve pırıl pırıl tasarımıyla Sevgililer Gününün heyecan verici ve canlı ruhunu yansıtıyor! A Thousand Wishes kokusu pembe Prosecco, ayva, şakayık bitkisi, amber ve ameretto kreminin eşsiz birlikteliğinden ortaya çıkan festival tadında bir karışım. Dünyanın vücut, el ve ev kokularında öncü isimlerinden olan Bath and Body Works sizi A Thousand Wishes’ın yenilenen imajını keşfetmeye davet ediyor.

Bath and Body Works bu özel koleksiyonda yeni tasarımıyla parfüm, ışıldayan vücut peelingi ve banyo köpüğünü tam da Sevgililer Günü zamanında tüketicilerin beğenisine sunuyor. Sen de ister kendine ister sevgiline en güzel hediyeyi yoğun yağlarla zenginleştirilmiş, daha uzun kalıcılık sağlayan ve lüks bir deneyim yaşatan parfümü hediye ederek ver.
İçeriğindeki Shea Yağı ve vitamin E ile parlak cilde doğru en önemli adımlardan biri olan vücut peelingi şımartan etkisiyle cildi yumuşatacak, ışıl ışıl ve daha sağlıklı bir cilt görünümü yaratacak. Shea ve kakao yağlarıyla zenginleştirilmiş banyo köpüğü ise, uzun küvet keyiflerinden sonra vücudunu hem nemli hem de mis kokulu bırakacak.

Yeni Saç Parfümü

Bath and Body Works sizi A Thousand Wishes ışıltılı saç parfümü ile tanıştırıyor! Sen de Sevgililer Gününde kendine en güzel hediyeyi A Thousand Wishes ışıltılı saç parfümü ile ver. Bu parfüm, karşı konulmaz kokusu ve ardında bıraktığı muhteşem parlaklıkla senin de saçlarının vazgeçilmezi olacak.

Cilde Nem Veren Eşsiz Formüllü Duş Jeli & Yağı

A Thousand Wishes Koleksiyonu aynı zamanda cildi nemlendirerek temizleyen zengin ve kremsi dokulu duş jeli ile de karşımızda. İçerdiği shea, hindistan cevizi ve kakao yağları sayesinde cildi sadece bir duş deneyiminden sonra bile daha nemli hale getirdiği kanıtlanan bu duş jeline sen de sahip ol! Eğer, duş ritüelinden sonra daha fazla neme ihtiyaç duyuyorsan, o zaman koleksiyonda bulunan yeni vücut yağı tam sana göre. A Thousand Wishes vücut yağı içerdiği shea ve kakao yağları ile en kuru ciltleri bile 24 saat nemlendirme sözü veriyor! Tüy gibi yumuşak ve hızlı emilen etkisiyle vücudunda adeta eriyecek ve gün boyu süren mis kokusu ve gece boyu nemlendirme etkisiyle seni kendine hayran bırakacak.