Ünlü oyuncu Emilia Clarke Clinique ile ilk iş birliğini “Işte benim CliniqueiD’im, senin CliniqueiD Nemlendiricin hangisi?” kampanyası ile tanıtıyor.

Emilia Clarke Clinique’in yeni marka elçisi oldu

15 Ocak 2020, New York – Alerji testinden geçen, paraben ve ftalat içermeyen, %100 parfümsüz, sadece mutlu bir cilt için formüle edilen ve dermatologlar tarafından yaratılan ilk marka olan Clinique, cilt bakımı ve makyaj serileri için eleştirmenlerce beğenilen ünlü oyuncu Emilia Clarke’ı “Global Marka Elçisi” olarak seçti.

Emilia Clarke’ın çok yönlü, güçlü ve optimist kişiliği, CliniqueiD’nin çok yönlü, basit, güvenli ve etkili formülüyle bir araya geliyor. CliniqueiD BB Gel bazının lansmanıyla birlikte CliniqueiD serisi toplam 20 benzersiz kombinasyona ulaşıyor ve kişiselleştirilmiş nemlendirici deneyimini bir adım öteye taşıyor.

Clinique markasının Global Marka Başkanı Jane Lauder iş birliği hakkında, “Clinique, her zaman harika bir cildin yaratılabileceği bilgisiyle kadınları destekleyen ve bu fikri sonuna kadar savunan bir marka oldu. Emilia ise cildinin ihtiyaçlarını bilen, cildiyle barışık, aynı zamanda da sürekli kendini geliştiren, modern ve çok yönlü bir kadın olduğu için Clinique’in DNA’sı ile mükemmel bir uyum yakaladık. Bunların yanı sıra bizim için en önemlisi gerçek bir Clinique kullanıcısı olmasıydı. Emilia, Clinique kullanıcılarına cilt bakımı rutinlerini benimsemeleri için ilham veren güçlü bir ses olacak.” dedi.

Yadsınamayacak kadar yetenekli bir oyuncu olan Emilia Clarke, ona dört Emmy ve iki Critics Choice adaylığı getiren Game Of Thrones dizisindeki “Ejderhaların Annesi, Daenerys Targaryen” performansıyla dünya çapında büyük bir ün ve fan kitlesine sahip. Clarke aynı zamanda şu an vizyonda olan “Last Christmas” adlı romantik komedi türündeki filmde başrolde.

Yaşadığı ciddi sağlık sorunlarından sonra Clarke, Mart 2019’da beyin hasarı ve inme sonrasında genç yetişkinleri iyileştirmeyi hedefleyen ve hayatlarını kökten değiştirmeye yardım eden yardım kuruluşu SAMEYOU’yu kurdu.

“Yeni Global Marka Elçisi olarak Clinique’in bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Clinique, düzenli olarak kullandığım cilt bakım markasıydı ve şu anda bu ailenin bir parçası olmak onur verici. Ürünlerini kullanan insanlara özgüven ve mutluluk getirmesini seviyorum. Clinique sadece zamansız değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi hissettiren, cilt sorunları ne olursa olsun pişmanlık duymadan kusursuz bir cilt elde etmelerine yardım eden bir marka.” Emilia Clarke

15 Ocak 2020’de Emilia benzersiz cilt bakım yolculuğunu yeni Dramatically Different™ Nemlendirme Etkili BB-Gel bazının altını çizerek sosyal medyada #iDYourself kampanyasıyla paylaşacak.

Size ve endişenize özel nemlendiricinizi Clinique iD ile yaratın
Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel
Cilt bakımındaki son devrimimiz ile tanışın – Clinique iD, cilt tipiniz ve endişenize göre özel olarak üretilen kişiselleştirilmiş nemlendirme sistemimiz. Yeni Clinique iD’nin 20 benzersiz karışımıyla cildinizi nemlendirirken aynı zamanda bakım yapabileceksiniz.

YENİ! Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel 8 Saat boyunca yağ içermeyen ve hava kirliliğine karşı koruyan hafif formülüne ek olarak içerisindeki renk pigmentleri ile cilt tonunu eşitler. Tüm cilt tipleri için uygundur.

CliniqueiD BB Gel Baz nedir?
BB Gel Baz ile en açık tondan en koyu tona kadar tüm cilt renkleri için uyumludur. Transforming Tint Release Teknolojisi™ sayesinde renk küreleri ciltle bütünleşerek hızlı bir şekilde cildin rengini alır. Yağsız ve çevresel kirliliklere karşı koruyan formülüyle 8 saat boyunca nemlendirme ve bakım yapmanın yanı sıra artık cildi tek adımda renklendirip doğal ışıltısına kavuşturur.

• Transforming Tint Release Teknolojisi™ kapsülün içerisinde bulunan renk tanecikleri cilde uygulandığı anda cildin tonu ile bütünleşerek cilt rengini eşitler. En açık tondan, en koyu tona kadar tek bir renk.
• İçerisindeki Sodium Hyaluronate (Hyalüronik Asit) ve Gliserin gibi nemlendirici hümektanlar sayesinde cilt anında nemlenir ve tazelenir.
• Yağ içermeyen formülü ile 8 saat boyunca kesintisiz nemlendirme etkisi.
• Gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı etki.
Nemlendir + Bakım yap+ Renk eşitle.