Yaz sezonunda kanallar,  yeni dizileri ekrana getirmeye başladı. Bu kanallardan biri de Fox TV oldu. Kanalın en iddialı dizisi ise 4N1K. Dizinin, ikinci bölümü dün akşam yayınlandı.

4N1K İlk Aşk dizisi yaz sezonunun en çok konuşulan dizilerinden biri oldu. Senaryosu ve sahneleriyle dikkat çeken dizi, bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Özellikle sosyal medyada aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle oldukça konuşuldu. Dizide bir diğer dikkat çeken özellik ise oyuncuları oldu. Bu çok sevilen dizinin başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar bulunuyor. Bunun dışında oyuncular arasında Ümit Erdim, Deniz Özerman, Murat Alkış, Beyti Engin, Zeynep Özder ve Murat Parasayar gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Ödüllü yazar Büşra Yılmaz’ın aynı adlı kitabından dizi olan 4N1K’nin yapımcılığını Öner Aslanel,  yönetmenliğini ise Murat Onbul yapıyor.

Dizinin ikinci bölümünde neler oldu?

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde Barış’ın sürekli Yaprak’ın etrafında olması sonunda Ali’yi harekete geçirir. Yaprak için yazdığı İlk Aşk adlı şarkısını bitiren Ali, bestesini ilk dinleyenin aşık olduğu kız olacağını açıklar. Sırtındaki gitarı gören Barış fırsatı kaçırmaz, Ali’ye meydan okur. İkili gitarla karşılıklı kapışır. Fakat bu kapışma Ali’nin planlarını alt üst eder. Yaprak’a kendini affettirmek isteyen Barış gizlice odasına girer. Amacı aldığı çiçeklerle ona sürpriz yapmaktır. Ancak odasında uyuya kalınca işler fena karışır. Müdür’ün Oğuz’un annesi Zeliş ile ilişki yaşadığını sanan Sinan, onu tehdit eder ve bir teklifte bulunur. Ancak bu teklif Müdür ile Melike’nin arasında yeni bir krize yol açar.