1ACQUA DI PARMA Peonia Nobile

ACQUA DI PARMA Peonia Nobile (EDP) BEYMEN Satış Fiyatı: 635 TL (100 ml)

İsmini Zeus’u iyileştiren şakayık çiçeğinden alan -ACQUA DI PARMA Peonia Nobile yoğun enerjisi ve şık şişesi ile feminen ve sofistike görünümünüzü tamamlıyor. Karabiberin canlı notalarını ve ahududunun yumuşaklığı ile buluşturan parfüm, ferahlatıcı ve meyveli kokusuyla teninizde kusursuz bir denge kuruyor. Şakayık, sardunya, gül ve frezya ile notalarıyla zenginleşen ACQUA DI PARMA Peonia Nobile, bahar çiçeklerinin büyüsünü kış aylarına taşıyor.

Notalar: Karabiber, ahududu, şakayık, sardunya, gül ve frezya
Cinsiyet: Kadın

2ACQUA DI PARMA Peonia Nobile

ACQUA DI PARMA Colonia Mirra (EDC) BEYMEN Satış Fiyatı: 865 TL (100 ml)

Antik çağın en çok aranan, altın değerindeki esanslarından olan mür, ACQUA DI PARMA’nın yeni kokusu Colonia Mirra’ya hayat veriyor. Mürün balsamik ve kokulu aromasının mandalina, portakal ve turunçgillerin narin aromaları ve hindistan cevizinin sıcaklığıyla birleştiği bu parfüm erkeklerin vazgeçilmezleri arasına girecek.

Notalar: Mür, mandalina, portakal, turunçgiller, hindistancevizi
Cinsiyet: Erkek

3CREED Silver Mountain Water

CREED Fleur Silver Mountain Water BEYMEN Satış Fiyatı: 1.152 TL (100 ml)

Dünyanın en prestijli parfüm markalarından biri olan Creed’in 6. nesil ustası Oliver Creed, favori kokusu Silver Mountain Water’ı karlı İsviçre Alp’lerinden ilham alarak tasarlamış. Creed Fleur Silver Mountain Water, çiçek, odun ve meyve notalarını eşsiz uyumu ile Karlı Alp dağlarının esintisini gün boyu sizinle buluşturuyor.

Üst Notalar: Bergamot, mandalina ve portakal çiçeği
Orta Notalar: Yeşil çay ve siyah kuş üzümü
Alt Notalar: Kasnı otu sakızı, misk, sandal ağacı ve turunç
Cinsiyet: Unisex

4EIGHT & BOB Memoires de Mustique

Karayip Adaları’nın büyüleyici güzelliğinden ilham alan Eight & Bob Memoires de Mustique, Albert Fouquet’in sır olarak kalan özel koleksiyonun bir parçası. Bergamut ve turunç notalarıyla açılan parfümün, orta notalarında portakal çiçeği, yasemin, zambak ve osmanthus, alt notasında ise amber, beyaz mist ve odun yer alıyor.


Üst nota: Bergamut, turunç, neroli
Orta nota: Portakal çiçeği, yasemin, zambak, osmanthus
Alt nota: Amber, beyaz misk, odun notaları
Cinsiyet: Unisex