Yeni sezonda en trend süet botlar

Süet deri botlarda yeni trendler belli oldu. İster ofiste ister günlük hayatta kullanabileceğiniz modellere mutlaka göz atın!

Süet deri botlar bu sezon da çok moda! Lidyana.com adresinde hem ofiste hem günlük hayatta kullanabileceğiniz modeller bulmak mümkün. Uygun, özgün ve modern sonbahar-kış koleksiyonuyla tarzını daha iyi yansıtabilirsiniz.

Casavie’den şık süet deri botlar

Casavie’nin birbirinden şık, parlak desenli, tokalı, rugan ya da süet gibi zengin model alternatifli bot koleksiyonu bu kış sıcak adımlar atmanızı sağlıyor.

Mont arayanlar buraya!

Lidyana.com sadece botlarla sınırlı kalmıyor. Çeşitli renk ve modellerdeki montlar, bu sezon da ilgi görmeye devam eden bomber ceketler, içinizi ısıtacak sweatshirt ve tunik elbiseler gün boyu şıklık sunuyor.

En güzel ve özel takı kişiselleştirilebilir olandır mottosuyla yola çıkan You Design’ın takı koleksiyonu kolye, küpe, bileklik, yüzük, şahmeran, halhal ve anahtarlık olarak kişiye özel olarak üretilip hayatınızda iz bırakan anlara ait detayları harf ve yazılı takılarıyla yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor. Zarif ve gösterişli parçalarıyla sizi her daim şık ve özel hissettirecek olan koleksiyon aynı zamanda sizi hep hatırlatacak özel bir hediye alternatifi olarak da dikkat çekiyor.