Bilinen kadın dergisi kalıplarının dışında, kabına sığamayan, dinamik, enerji dolu, yeniliklerin öncüsü Women’s Style Türkiye’nin Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı. Bu ay kapağımızda sofistike güzelliği, adeta ‘Barbie Bebek’leri andıran narin duruşu ve müthiş ekran enerjisi ile yakından tanıdığımız ‘Şevkat Yerimdar’ dizisinin ‘Esin’i Başak Parlak var. Güzel yıldızın neredeyse çocukluk yıllarına uzanan başarı öyküsü muhteşem karelerle sizleri bekliyor. Women’s Style Türkiye Aralık 2017 sayısı çıktı.

Yeni yıl enerjisi ile dolu olan sayımızın en büyük rengi ise herkesin takipte olduğu bir isim; Danla Bilic… Fenomen Youtuber ile gerçekleştirdiğimiz moda çekiminde hiçbir şey gizli kalmadı. Biz sorduk, o anlattı, tüm ön yargılarımızı yıktı, kendisine hayran bıraktı. Çok konuşulacak bu şahane röportajı kaçırmayın!

Ekranların iki gözde yakışıklısı Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka ve Kırgın Çiçekler’in Ali Komiser’i Burak Tozkoparan’ı da sayfalarımıza taşıdık. Arifv216 ile beyaz perdede göreceğimiz Kubilay Aka’yı herkesten önce biz güldürdük, sizlerle paylaşmayı da ihmal etmedik. Evimizin asi çocuğu Burak Tozkaparan’ı ise bu kez bambaşka bir şekilde sayfalarımıza taşıdık…

Women’s Style Türkiye Aralık yılbaşı alışveriş rehberiniz;

Women’s Style Trend ve Güzellik Sayfaları

Yeni yıl alışverişi için kargaşaya girmeden önce ‘nerede ne var, ne kadar’ giyimden kozmetiğe, hepsini sizler için bir araya getirdik. Yetmedi bir de kombinledik. Ünlü makyaj bloggerı Ecem Bayar’ın makyaj çantasına göz atmayı da ihmal etmedik. Tüm tüyoları sizler için derledik. ‘Yeni yıla yepyeni bir yüzle girmek istiyorum’ diyenler için Medikal Estetik Hekimi Nihat Dik’in kapısını çaldık, en yeni trendleri öğrendik.

Denim Aşkı!

Kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk, yaz, kış hepimizin ortak bir tutkusu var denim! Üstelik artık sadece giysi ile de sınırlı değil. Aksesuarlarımıza hatta ev dekorasyonumuza kadar etrafımızı sardı. Peki bu kullanışlı materyalin tarihini bilmek ister misiniz?

Zehirli bir ilişkinin 7 işareti

Olmayınca olmuyor diye bir söz var ya. İşte o sözün doğruluğunu bu yazımızda açıklıyoruz. Sizi eritip bitirecek olan ilişkiyi en başından nasıl anlarsınız? Tüm ayrıntılar Women’s Style’da!
Çok daha fazlası Women’s Style Aralık Ayı sayımız da D&R Migros ve Macro’da sizleri bekliyor. Kaçırmayın!

Women’s Style Türkiye Aralık sayısı