Vadistanbul’da bahar çok renkli!

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul’da bahar çok renkli! Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde Hakan Altun, Volkan Konak, Ceylan Ertem, Serkan Kaya, Mabel Matiz, Halil Sezai, sevenleriyle buluşuyor. Ninja Kaplumbağalar etkinliği ise, 17-25 Mart tarihleri arasında çocukları, yaratıcı ve öğretici etkinliklerle sınırsız eğlenceye bekliyor.

Vadistanbul AVM’de açılan Jolly Joker, konforlu ve şık ambiansı, sevilen sanatçılarla gerçekleştirdiği konser etkinlikleri ile adından söz ettiriyor.

Konser takvimi:

2 Mart Cuma Hakan Altun, romantik şarkılarıyla kulaklarımızın pasını silerken, 3 Mart Cumartesi günü Kuzeyin Oğlu lakaplı Volkan Konak, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde Karadeniz rüzgarı estirecek.

Son zamanlarda dillerden düşmeyen ‘Zalım’ şarkısıyla adından söz ettiren Ceylan Ertem, Şubat ayında çıkarttığı son albümü ‘Yine de Amin’ ile 9 Mart Cuma akşamı, fantezi müziğin güçlü yorumcularından Serkan Kaya ise 23 Mart Cuma günü Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde olacak. 24 Mart Cumartesi farklı yorumu ve şarkılarıyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip Mabel Matiz, 28 Mart Çarşamba akşamı ise sevilen sanatçı Halil Sezai, Ervah-ı Ezel albümündeki eserler ve hit olmuş şarkılarını, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirecek.

 

Konser etkinlikleri için biletler, Biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker Satış noktalarından temin edilebilir.

Çocuklar için de eğlence

Çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de sevdiği çizgi karakterlerden olan Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello ile Ninja Kaplumbağalar 17-25 Mart tarihleri arasında Vadistanbul AVM’de. Çocuklar, onlar için hazırlanan etkinlikte Ninja Kaplumbağalar ile bol bol fotoğraf çektirme fırsatı yakalarken, eğlenceye de doyacaklar. Çocuklar, Manyetik Tırmanma Duvarı’nda ninjalar gibi atletik becerilerini geliştirirken, Hafıza Panosu’nda Ninja Kaplumbağalar’ın en sevilen karakterlerini birbirleriyle eşleştirmek için hafızalarını kullanacak. Maske Boyama Atölyesi’nde ise minik katılımcılar, kendilerine verilen maske şablonlarını, yardım eşliğinde boyayıp ve kesip yaratıcılıklarını kullanacaklar. Ninja maskotlarının çocuklarla buluşacağı etkinlik, tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m2 alan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor. Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul AVM’ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk özel sektör yatırımıyla hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

Adres: Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109C Sarıyer – İstanbul
Tel: 0212 330 38 38
Mail: info@vadistanbulavm.com
facebook: facebook.com/vadistanbul
instagram: vadistanbul