Dünyanın en sevilen “dondurulmuş yoğurt” markası Pinkberry’den kışa özel C vitamini deposu Pinkberry “MANDALİNA” ile kışa meydan okuyun.

Tüm dünyada tutkuyla yenilen “dondurulmuş yoğurt” Pinkberry, kışa özel C vitamini deposu mandalina seçeneği ile özel bir lezzet sunuyor. Pinkberry 30’dan fazla ek lezzet alternatifleri arasına kışın en sevilen tatlı, sulu ve hoş kokulu meyvesi mandalinayı ekliyor.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen Pinkberry’yi her mevsimin en özel lezzet seçenekleri eşliğinde afiyetle yiyebilirsiniz. Muz, çilek, erik, portakal ve ananas gibi taptaze meyvelerin yanı sıra krokan, fındık ve çıtır toplarla da kişiselleştirebilir ve Pinkberry’nizi farklılaştırabilirsiniz.

Özgün lezzetler ile kendi damak tadınıza göre yaratabileceğiniz Pinkberry’nizi orjinal, çikolata-tarçın, böğürtlen, çilek ve nar meyve yoğurt çeşitleriyle günün her saatinde tercih edilebilir, ara öğünlerinizi bu harika tadla şölene çevirebilirsiniz. Kışa özel Pinkberry mandalina sürprizi sizleri bekliyor.