Yaz aylarında deniz, havuz, güneş ışınları gibi faktörlere maruz kalan saçlar yıpranarak ekstra bakım istiyor. Aynı zamanda yaz sonrası gibi mevsim geçişlerinde saç dökülmesi ve kepeklenme gibi problemler de baş gösteriyor. Mevsim geçişlerini korkulu rüya olmaktan çıkaran Siveno, tamamen doğal içeriğiyle özel olarak üretilen şampuanları ile saçlara hacim kazanarak sağlıkla ışıldatıyor.

Tamamen doğal içeriklerle üretilen Siveno şampuanları ile saç ve saçlı deri problemleri dert olmaktan çıkıyor. Siveno; dermatologlar tarafından test edilip onaylanmış, güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz, kimyasal malzemeler olmadan tamamen bitkisel kaynaklar ile üretilen şampuanlar sunuyor.

7’li Bitkisel Kompleksin Mucizevi Gücü
Yedi bitkisel içeriğin muhteşem kombinasyonuyla üretilen Siveno %100 Doğal Şampuan 7’li Fitoterapi Kompleksi kuruluktan saç dökülmesine kadar birçok probleme çözüm sunuyor. Şerbetçi otu ve ısırgan yaprağı ekstreleri ile saçı kökten uca besleyerek saç dökülmesini önlüyor. At kuyruğu ekstresi ile saçın yıpranmasına, kırılıp dökülmesine engel olarak saçların sağlıklı uzamasını destekliyor, aynısefa ekstresi ile de yıpranan saç tellerini ve saç köklerini onarmaya yardımcı oluyor. Yeşil çay ekstresiningüçlü antioksidan özelliği sayesinde saçın parlak ve hacimli olmasına yardımcı olurken, papatya ekstresi saç derisi için etkili bakım sağlıyor. Ihlamur ekstresi saç derisine etki ederek yeni saç oluşumuna yardımcı oluyor, çabuk yağlanma ve kepeklenmeyi önlüyor.

Siveno Varsa, Kepek Yok!
BioArge Laboratuvarları’nda, kepeğe sebep olan Malassezia Furfur mayası üzerine yapılan çalışmalarda etkinliği kanıtlanan Siveno %100 Doğal Kepek Şampuanı içeriğindeki çay ağacı yağı ve keklik üzümü ekstresi sayesinde ölü derinin hızlıca yenilenmesini sağlayarak pullanma ve kepek oluşumunu engelliyor. Şerbetçi otu ekstresi ve ısırgan yaprağı ekstresi ile saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önüne geçiyor. At kuyruğu ekstresi ve aynısefa ekstresi sayesinde saçların yıpranmasına engel olarak sağlıklı uzamasını destekleyen ürün papatya ekstresi sayesinde hassas saç derisi için etkili bakım sağlıyor.

Tamamen Doğal Tamamen Vegan
Siveno şampuanları tamamen bitkisel içerikli ve doğal içerikleri sayesinde vegan ürün arayışında olanlara da bir seçenek sunuyor. Gıda kalitesinde geri dönüşümlü ambalajlar kullanan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan Siveno sizi, sevdiklerinizi ve çevrenizi önemsiyor.