Canon ailesinin en yeni üyesi PowerShot SX740 HS, yüksek görüntü kalitesi, şık tasarımı ve avuca sığabilecek kadar küçük boyutuyla keşfetmeyi seven seyahat tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

En iyi selfie’yi yakala

180° LCD ekranı sayesinde “Kişisel Portre” moduyla gezginlerin daha iyi selfie çekmelerini sağlayan PowerShot SX740 HS ayrıca Wi-Fi ve daima açık Bluetooth bağlantısıyla fotoğrafların GPS konum verileri üzerinden etiketleme özelliği sunuyor. En yeni kompakt fotoğraf makinesi, dünyanın dört bir yanında macera haritalarını çıkarmayı sevenlere eşsiz bir nostalji deneyimi yaşatıyor.

Yakaladığı zengin detaylar ile fotoğraflarınıza her baktığınızda o anı yaşayın

Cebe sığacak kadar küçük boyutuyla gezi tutkunlarının yanından ayıramayacağı PowerShot SX740 HS Canon’un en yeni DIGIC 8 işlemcisi ile CMOS sensörünün kombinasyonu sayesinde yakın, uzak ve günün her saatinde net, renkli, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekilmesini sağlıyor. PowerShot SX740 HS modeli, 4K Ultra High Definition video çekme ve 5 eksenli dengeleme özellikleriyle seyahat anılarını uzak mesafeden, hareket halindeyken çekim yapılsa dahi detayları en ince ayrıntısına kadar yakalıyor.

Fotoğraflarınız anında sosyal medyanızda

hızlı otomatik ve 10 kare/sn. sürekli odaklanma kapasitesiyle spontane anlarının kaydedilmesi kolaylaşıyor. Tatil fotoğraflarını tüm ihtişamıyla kayda geçirmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği PowerShot SX740 HS ayrıca Bluetooth ile fotoğraf ve videolarının akıllı cihazlara otomatik olarak aktarılmasını ve sosyal medya siteleriyle hızlıca paylaşılmasını sağlıyor.

Anılarınız ömür boyu sizinle olsun!

Hayatta bir kez yaşanan çok özel anları PowerShot SX740 HS ömür boyu saklayamaya yardımcı oluyor. iOS ve Android cihazlarda uyumlu ücretsiz Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak fotoğraf makinesi sorunsuzca akıllı cihazlara entegre edilebiliyor.

Temel avantajlar:

  • Cep boyutlu, kompakt bir fotoğraf makinesinde 40x optik zum
  • Göz alıcı anıları 4K Ultra High Definition video özelliği
  • Akıllı özellikler sayesinde kolayca büyüleyici görseller sunar
  • Hızlı sosyal medya paylaşımları için kolay bağlantı