Sephora sezonun en trend renklerini yeni makyaj koleksiyonuna taşıdı

Sephora Collection bu sezonun en trend renklerinden oluşan yepyeni renk yelpazesiyle, manyetik makyaj koleksiyonunu sevenleriyle buluşturuyor. Kadifemsi rujlar ve glitter etkili ojeler ile Sonbahar-Kış sezonu, son dönemlerin en renkli ve en etkileyici sezonu olacak. Sephora makyaj koleksiyonu yepyeni renkleriyle geliyor.

Color Hit Parıltılı Oje

Sephora Collection, geçen yaz çıkardığı efsane ojeleriniı, bu sezon pırıltılı görünümlü 3 farklı renk tonu ile tamamlıyor. Ambalajı yenilenen Color Hit ojeler altın, gümüş ve renkli tonlarını beğeninize sunuyor.

Fiyat: 14.90 TL

Cream Lip Shine Ruj

Bir ruj kadar yoğun, bir parlatıcı kadar parlak ve kalıcı olan Cream Lip Shine, bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Sezonun en hit rengi olan nude tonları, olmazsa olmaz pembeler ve kırmızıların olduğu 10 renk tonunun yer aldığı koleksiyon sizi baştan çıkarmaya hazırlanıyor. Cream Lip Shine’ın avokado yağı ile zenginleştirilmiş ultra kremsi yapısı sayesinde dudaklar tek bir dokunuşla arzu edilen parlaklığa kavuşuyor.

Fiyat: 54.90 TL

Feline Instinct Palette 12 Eyeshadows palette – Far Paleti

Koyu tonların yer aldığı Dark paletiyle feminen bir görünüme kavuşurken, Gold paletinde yer alan ışıltı tonlarla da uyguladığınız makyajla da gündüzden geceye kolaylıkla geçiş yapılabilirsiniz.Palet içerisinde hediye edilen çift uçlu fırça da renkleri cesurca karıştırmanıza yardımcı olur.

Fiyat: 129 TL ( Tek far paleti )

Sephora manyetik makyaj koleksiyonu

Contour eye pencil 12h wear waterproof – Suya Dayanıklı Göz Kalemi

Bu sezon herkesin gözü sizin üzerinizde olacak! Gözlerinizi belirginleştirmek için 3 farklı etkiye sahip olan 10 yeni kontür kalemi waterproof özelliğiyle de gün boyunca dayanıklılığını koruyarak, sizi yarı yolda bırakmıyor.

Fiyat: 41.90 TL