Sephora ‘dan cildinize özel süper maskeler!

Sephora ’nın günlük hayatınıza güzellik katan maskeleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu nem ve vitamini kazanmasına yardımcı olurken, uygun fiyatları ve her yere kolayca taşınabilir boyutları ile herkesin kalbini çalmaya devam ediyor.

Cilt tiplerine göre farklı içeriklere sahip el-yüz maskeleri,nemlendirci ve matlaştırcı maskeler,saçlaranıza bakım desteği veren boneli maskeler…

Pratik kullanımıyla okulda, iş yerinde veya tatilde her anınızda size eşlik eden bu pratik maskeler, kışın çantanızdan ayıramayacağınız bir parçanız olacak…

Sephora Collection– Yüz Maskesi

Bitkisel formüllü ve aktif bileşenlerle yoğunlaşmış bu yeni ambalajlı yüz maskeleri, cilde maksimum miktarda vitamin ve fayda sağlanmasına yardımcı oluyor.

Besleyici ve yatıştırıcı etkili Hindistan Cevizi, çevresel kirliliklerden cildinizi arındırmaya yardımcı olan üzüm, gözenekleri küçülten ve pürüzsüzleştiren ananas, arındırıcı ve detoks etkisi sağlayan yosun, ciltteki susuzluğu gideren ve dolgunlaştırıcı Aloe Vera, ultra nemlendiren ve parlaklık sağlayan Litchi, yorgunluk giderici ve enerji verici nar, matlaştırıcı ve kusurları kapatan yeşil çay.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – El Maskesi

Bu pratik ve su geçirmez özellikteki el maskeleri, 15 dakikada yumuşacık ellere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Ellerini nemlendirmek ve güzelleştirmek isteyenler Aloe Vera, beslemek isteyenler ise Avocado’lusunu tercih ediyor.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – Ayak Maskesi

Kore trendlerinden esinlenen bu nemlendirici ve su geçirmez çorap maskelerini biz çok sevdik! Ayaklarınızın Lavanta ile yenilenmesi ve rahatlamasına destek oluyor. Badem ile rahatlıyor ve onarılmasına yardımcı olunuyor.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – Dudak Maskesi

Biyoselülozlu ve hafif pembe renkte olan bu maske bakımlı dudaklar için karite yağıiçeren formülüyle onları nemlendiriyor ve pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor.

Fiyatı: 14 TL

Sephora Collection – Burun Maskesi

İlk kullanımdan itibaren cildin pürüzsüzleşmesine ve gözeneklerin gözle görünür şekilde sıkılaşmasına yardımcı olan ananas maskesi ile güzelleşme vakti.

Fiyatı: 10 TL

Sephora Collection – Göz Maskesi

Biyoselüloz ve bitki bazlı aktif maddelerle konsantre edilmiş serumlarla zenginleştirilen bu maskeler, göz çevresinin güzelleşmesine yardımcı oluyor. Salatalık yatıştırıcı, üzüm pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı, Litchi nemlendirici ve aydınlatıcı, nar ise yorgunluk giderici ve koyu halka karşıtı…

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection Le Masque Charbon – Karbon Maske

Bu maske, genişleyen gözeneklere çözüm bulmanıza yardımcı oluyor. Kömür liflerinden ve kömür ekstresinden konsantre bir formüle batırılmış siyah dokusu ile cildin arınmasına ve gözeneklerin sıkılaşmasına destek oluyor.

Fiyatı: 28 TL

Anti-blemish patches – Leke Karşıtı Bantlar

Cildinizdeki en ufak pürüzleri bile yok etmeye yardımcı olan, küçük sivilcelerle 8 saat boyunca savaşan bu kağıt maskelerin ihtiyacı olan tek şey temiz bir cilt! Sephora’nın yenilikçi ve eğlenceli kağıt maskelerinin transparan ve desenli olmak üzere iki seçeneği bulunuyor.

Fiyat: 14 TL

The Bubble Mask – Köpük Maskesi

Yorgun görünen cildinizi en iyi şekilde arındırmanın yolu Sephora Köpük Maskesi’nden geçiyor. Anında tazelik veren ve detoks etkisi yaratan bu maske, cildinizin günün tüm yorgunluğunu ve kirini arındırmasına yardımcı olur.

Fiyat: 28 TL

The Mud Mask – Çamur Maskesi

Korelilerin güzellik sırlarından ilham alınarak hazırlanan mineral yönünden zening çamurla geliştirilmiş bu maske, dengelenmiş ve anında matlık kazanan bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Yüzün alt ve üst kısmına, temiz ve kuru bir cilde uygulanan The Mud Mask gerilme hissi olmadan kısa sürede etkisini gösteriyor.

Fiyat: 28 TL

The Prımer mask – Makyaj Bazı Maskesi

Hem gündüz kremi hem de makyaj bazı olan ve pamuk özü ile zenginleştirilmiş bu maske, kremsi yapısı sayesinde cildinizin nemlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda makyaj uygulamasını kolaylaştırıyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Fiyat: 28 TL

Hair Sleeping Mask Coconut Nourishing & Restorative – Hindistan Cevizi Özlü Besleyici ve Onarıcı Saç Maskesi

Bir tarafta bir bone, diğer tarafta hindistan cevizi içerikli bir bakım! Birinci adım olarak krem kuru saçlar üzerine sürülüyor. İkinci adım olarak bone takılıyor. Gece boyunca saçta bekletiliyor. Sabah ortaya çıkan sonuç muhteşem,parlak ve beslenmiş saçlar!

Kuru ve zayıf saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Rose Grey Clay Smoothing & anti-frizz – Gül Özlü Pürüzsüzleştirici ve Elektiriklenmeyi Önleyen Saç Maskesi

Bir bakım ürünü gece boyunca bekletildiğinde sonuçlar çok daha belirgin olduğu için Sephora bu gül özlü ve boneli ürünü geliştirdi. Saçlar artık daha yumuşak üstelik kabarmıyor.

Elektriklenen ve dalgalanan saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Acai Brightening & Color Protecting – Acai Özlü Renk Koryucu ve Işıltı Veren Saç Maskesi

Saçlar bu sevimli bone içinde gece boyunca kaldığında sabah çok daha güzel ve ışıltılı oluyor.

Boyalı ve yıpranmış saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Shea Invigorating & Anti-Breakage – Shea Özlü Kuvvetlendirici & Kırılma Önleyici Saç Maskesi

Shea içerikli formülü sayesinde bu maske yıpranan saç tellerini onarıyor ve kırılmasını önlüyor. Ürün beraberinde verilen son derece sevimli bonesi ile bütün gece saçta bekletiliyor.

Kırılmaya müsait kuru saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL