Plaj modasında trendlerinin öncüsü olmaya devam eden Pentibu sezon; “kış biter yaz gelir,
her şey güzelleşir” diyor. Hayata sımsıkı sarılıp güneşin altında kumlara uzanacağımız,
hayallerimize ve planlarımıza ara vermeden devam edeceğimiz bir yaz sunan Penti, her kadının yaşam tarzına dokunan bir hikaye ile karşımızda. 2020 Plaj Koleksiyonu, doğadan ilham alırken vintage detaylarla geçmişe selam veriyor. 8 farklı tema ile her ruh halini besleyecek tasarımlara imza atan Penti, şıklık ve zarafeti tüm sahillere taşımaya hazır.

Karıştır & Yakıştır konseptiyle yüzlerce farklı kombin fırsatı sunan koleksiyon; bikini & mayo, plaj giyim ve aksesuarlarıyla sizi doğanın içine davet ediyor.

Kahve, tarçın, turuncu ve taş grilerinin ağırlıkta olduğu, minimal, zarif çizgilerin bir araya geldiği EARTHY temasıyla denizin, kumun, suyun ve toprağın sakinliğine kendinizi teslim edebilirsiniz.

Asil görünümüyle her koleksiyonun vazgeçilmezi olan siyah rengi FRESH IN DARK temasıyla karşımıza çıkaran Penti, plajda elit, şık ve sade bir görünüm arayanlara onlarca seçenek sunuyor.

Zarif metal detaylarla zarafetini artıran tasarımlar güçlü ruhunuzu kumsala taşımaya hazır. NATURAL temasıyla doğallıktan yana stil arayanlara birçok tasarım sunan Penti, pastel ve mat renkleri karşımıza çıkarıyor. Küçük çiçek baskılarla hareketlenen tema yumuşak dokuma kumaşları sahillere taşıyor.

URBAN RED teması ile çekim gücünüzü artırmaya hazır mısınız? Kırmızının başrolde olduğu tema; kırmızıdan mora uzanan bir renk paletiyle iddiasını ortaya koyuyor.

Genç, dinamik ve enerjiyi her daim yüksek tutmak isteyenleri ENERGY temasıyla sahillere davet eden Penti; sloganları, çok sevilen çizgileri, canlı renkleri en sportif kesimlerle bir araya getiriyor.

Bu yaz limonatanızı nasıl alırsınız? Penti LEMONADE temasıyla fresh bir görünüm arayanlara sesleniyor. İçinizi ferahlatacak pastel tonlarıyla adeta limonata ferahlığı sunan marka sizi serinlemeye davet ediyor.

Biraz da lila! LILAC temasıyla bahar ve yaz çiçeklerini sahillere taşıyan marka, yaz mutluluğuna ortak oluyor. MIDNIGHT SUN temasıyla güneşi plajda batıranlara seslenen Penti, gün batımı tonlarının hepsini bir arada sunuyor.

Her sezonun olmazsa olmazı MARIN ve TROPIC temasını da koleksiyonuna ekleyen marka, yaz gelinlerini unutmuyor. BRIDE temasıyla gelinlerin ve gelinlerin en yakın arkadaşlarının plaj keyfine eşlik eden Penti, çok sevilen ve merakla beklenen FORMENTERA temasıyla sizi denizin incisi olmaya davet ediyor.