Saçlarda sonbahar detoksu Pantene ile başlıyor

Pantene, her saç tipine uygun saç bakım serileri ile mevsim değişikliklerinde yıpranmaya müsait hale gelen saçlarımızın ihtiyacı olan dönüşümü sağlıyor.

Pantene, her saç tipine uygun saç bakım serileri ile mevsim değişikliklerinde yıpranmaya müsait hale gelen saçlarımızın ihtiyacı olan dönüşümü sağlıyor. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 45’inci yılında Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’ni kucaklamaya hazırlanan Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran, Pantene Saçı Dönüşümü’ne başladı. Peki sen, saçlarını en iyi haline getirmek ve %100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için bu dönüşüm hareketine katılmaya hazır mısın?

#PanteneSaçı dönüşüm hareketi ile saçlarının en iyi, en güzel halini göster

Mevsim değişikliklerinin saçlarımız üzerindeki etkisini silmek ve saçlarının her an gür, güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlamak için, Pantene’in her saç tipine en uygun saç bakım ürünleri ile saçının ihtiyacı olan tüm bakımı kolayca yaparak her güne en iyi halinle başlayabilirsin. Saçlarının en güzel halini ortaya çıkarmak için her şampuandan sonra kullanılan saç bakım kremlerinden, sana en uygun olanını uygulayarak sen de bu dönüşüm hareketine katılabilir; hayalini kurduğun görkemli saçlara kavuşabilirsin.

Saçları için uyguladığı rutini paylaşan Afra Saraçoğlu şunları söyledi: “Düz ve gür saçlara sahip olmanın her zaman hayatımı kolaylaştırdığını söylemek biraz zor. Sette sürekli işleme maruz kalan saçlarımı günlük yaşantımda elimden geldiğince kendi haline bırakmaya çalışıyorum. Yıpranan saçlarımı toparlamama yardımcı olan, en doğal halinde bile güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlayan sırrım ise Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan sonrası Onarıcı ve Koruyucu Saç Kremi. Haftada 1 kez uygulayarak saçımın yumuşaklığını korumak için de 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nü kullanıyorum. Bu üçlü ile kısa zamanda Pantene Saçı Dönüşümü’nü tamamlayacağıma ve 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne hazır olacağıma eminim.”

Kıvırcık saçlarıyla tanınan Aslı Bekiroğlu Pantene Saçı Dönüşümü’ne ilişkin şu yorumlarda bulundu: “Çocukluğumdan bu yana arkadaşlarım tarafından çok beğenilen ama benim için bakımı bir o kadar zor olan kıvırcık saçlarımı artık Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan’a, 3 Dakikada Mucize Krem’e ve 7/24 Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi’ne emanet ediyorum. Pantene Saçı Dönüşümü sayesinde kavuştuğum kabarmayan, ışıl ışıl ve sağlıklı görünen saçlarım ile 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne hazır olacağım.”

Merve Çağıran ise; “Kısa saçlarım benim için her zaman bir avantaj olsa da dalgalarımı şekillendirmek hayatım boyunca özel ilgi istedi. Üstüne bir deişlemlerle yıpranan saçlarımı şekillendirmek daha fazla vaktimi almaya başlamıştı. Ne mutlu bana ki artık hayatımda Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan, saçlarımı ağırlaştırmadan bakım yapan Köpük Krem ve Argan Yağlı Elixir var. Çok kısa zamanda etkilerini gördüğüm bu ürünler ile Pantene Saç Dönüşümü’nü tamamlayarak, 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde güçlü saçlarımla sahneye çıkacağım” dedi.

Güçlü ve sağlıklı görünen saçların uzmanı Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki; “Bu sene çok hızlı bir mevsim geçişi yaşıyoruz, bu dönemde tıpkı cildiniz gibi saçlarınızın da ışıltısını korumak için bakım rutininizin yenilenmesi gerekiyor. Saç tipinize en uygun ürünleri belirleyip, saçınızın temizliğinin yanı sıra parlak ve canlı görünmesi için bakım kremleri uygulamasını da düzenli hale getirmelisiniz. Pantene’in akıllı Pro-V formülü ile her saç tipine uygun geliştirilen saç bakım serileri, saça kökten uca nüfuz ederek, saçtaki hasar neredeyse, o bölgeyi belirleyip gerekli bakımı sağlıyor. Ayrıca çabuk yağlanan saçlara sahip olanlar Pantene Köpük Krem ile ağırlaştırmadan; Pantene Saç Bakım Yağları ile gün içinde dilediğiniz zaman saçlarınıza bakım yapmanız mümkün” diyor.