OXXO iç giyim kış güneşi Pure Soul koleksiyonu ile geliyor

Oxxo’nun çok sevilen Pure Soul iç giyim koleksiyonu, kış sezonunda yenilendi. Oxxo’nun genç, dinamik, enerjik stilini yansıtan Pure Soul, kış sezonunda siyah, mor, pudra, mavi, kırmızı, somon, ekru renkleriyle her biri giyim koleksiyonunu tamamlayan parçalardan oluşuyor.

Oxxo iç giyim çok sevilen Pure Soul koleksiyonu, kış sezonunda yenilendi. Oxxo’nun genç, dinamik, enerjik stilini yansıtan Pure Soul, kış sezonunda siyah, mor, pudra, mavi, kırmızı, somon, ekru renkleriyle her biri giyim koleksiyonunu tamamlayan parçalardan oluşuyor.

Oxxo iç giyim kış güneşi Pure Soul koleksiyonu

Derin göğüs, sırt ve kol dekolteli tasarımların tamamlayıcısı Pure Soul iç giyim koleksiyonu cool, romantik aynı zamanda ateşli ve seksi bir görünüm vaadediyor. Dantel detaylarıyla denim ve ipek gömlek yada ceket içine giyilebilecek şık, cesur parçalardan oluşuyor.

Tüm sırtı açıkta bırakan dantel modeller, boyundan bağlanarak omuzları ön plana çıkaran büstiyerler, göğüs üzerinde geometrik bantların kullanıldığı sütyenleri, tunikler, denim gömleklerle, geniş V yakalı yada açık sırt detaylı bluzlarla kombinleyerek stilinizi belirleyebilirsiniz.

Pure Soul koleksiyonu ile hem şık hem de cool görünümün yolu Oxxo’dan geçiyor. Pure Soul Koleksiyonu, tüm Oxxo iç giyim mağazaları ile www.oxxo.com.tr sitesinde sizleri bekliyor.