Sokak trendlerinin nabzını tutan parçaları içinde barındıran OXXO ’nun “Check On The Street” koleksiyonu; feminen bir duruş yaratırken şehrin dinamizmine ayak uydurmayı vaat ediyor. Zamansız bir desen olmakla beraber, bu senenin en yaygın trendi halinde gelen ekose ise koleksiyona yön veriyor.

Ekose yeni formlarda hayat buluyor

Bu sezon resmi görüntüsünden sıyrılan ekose; koleksiyonda mini bir elbisede, fit blazer bir cekette, diz altı bir etekte ve spor detaylı bir pantolonda hayat buluyor. Topraktan ilham alan tonlar her sezon olduğu gibi bu sezon da rüştünü ispatlarken; ekosenin tavrını da yeniden yorumluyor. Koleksiyonda yer alan ekose pantolon salaş kazaklarla kombinlenirken uzun paltolar; pantolon, etek ve elbiseleri tamamlayarak modaya uygun silüetler yaratıyor. Tek başına şıklığı yakalayan ekose ceketin içine sezonun en trend parçaları üst üste giyilerek şıklığa boyut kazandırılıyor.

Derinin stil kodları güncelleniyor

Havaların soğumasıyla beraber deri; bir materyal olmaktan çıkıp silueti güçlü kılıyor. Genellikle dış giyim parçası olarak görmeye alışık olduğumuz deri, “Check On The Street” koleksiyonunda etek ve pantolon formları ile karşımıza çıkıyor. Asimetrik kesim detayları ve feminen formları ile farkındalık yaratan tasarımlar; en asil ve özgün haliyle ofislerin de vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.