Avon birbirinden şık saatlerle Öğretmenler Günü’nü kutluyor

Değerli öğretmenlerimiz için 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel hem şık hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken saatler Avon’da.

Hayatımızda büyük yeri olan değerli öğretmenlerimiz için 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel hem şık hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken saatler Avon’da. İşte Avon’un Öğretmenler Günü hediye önerileri:

Öğrencilerin eğitimi, gelişimi ve hayata bakış açılarında büyük etki ve emek sahibi öğretmenlerimizi onurlandırmak için her yıl 24 Kasım’da Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz. Öğretmenlerimizi bu anlamlı günde unutmadığımızı ve daima hatırlayacağımızı anlatan bazen bir çiçek bazen ömür boyu saklayabileceği bir hediye ile sevgimizi gösteriyoruz onlara…

2 yıl Avon garantisi

Avon, öğrencilerin bütçesini de düşünerek öğretmenlerine alabilecekleri hem uygun fiyatlı hem de çok şık saatler sunuyor. Öğrencilerinden birer hatıra olarak kullanabilecekleri kadın ve erkek saatleri; özel tasarımlarıyla her dönem kullanılabilecek özellikte ve 2 yıl Avon garantisi altındalar.

Bethani Kadın Saati, Kadife görünümünde kayış: 23.7cm Kasa çapı: 3.5cm, Kampanya Fiyatı – 69,95 TL
Zaria Kadın Saati (Roze renginde), Deri görünümlü kayış: 23cm, Kasa çapı: 3.1cm, Kampanya Fiyatı – 59,95 TL
Marcelo Erkek Saati (Roze renginde göstergeler), Deri görünümlü kayış: 24.5cm, Kasa çapı: 4.1cm, Kampanya Fiyatı – 69,95 TL
Blane Erkek Saati (Gümüş renginde çerçeve), Deri görünümlü kayış: 25.3cm, Kasa çapı: 4.1cm, Kampanya Fiyatı – 52,95 TL