1BLAKE LIVELY & RYAN REYNOLDS

Blake Lively’nin her kıyafetinin moda uzmanları tarafından inceleme altına alındığını göz önüne alırsak Ryan Reynolds’ın da artık moda ikonu listesinde olmama ihtimali sizce var mı?

Sarı işlemeli kuyruğundan mavi tüyler çıkan Atelier Versace imzalı bu elbiseyi ya da benzerini başka birinin üzerinde görme ihtimaliniz yok. Çünkü o, özel gecelerde her zaman yeni ve iddialı bir tarz ortaya koymayı seviyor. Kimseyi taklit etmiyor, kendini ettiriyor! Ryan Reynolds da mavi papyonuyla geceye eşlik ededursun, bu çift uzun yıllar daha moda uzmanlarını konuşturmaya devam eder!

 

Taşlı boğazlı bluzu, altın kemeri ve tütü eteğiyle genç ve dinamik bir kombin yaratan Blake Lively için kim der, iki çocuk annesi, diye.

Ryan Reynolds’ın altın rengi kravat iğnesini ve puantiyeli mendilini sizce oraya kim yerleştirdi?

 

Ondan ilham alın

Etnik desenler, rengarenk yüzükler, doğal saçlar ve sallanan küpeler! Hippie tarzını geceye ve günümüze nasıl uyarlarsınız sorusunun kitabını Blake Lively yazıyor.

 • Elbise, Anna Sui (net-a-porter.com) 239 euro
 • Küpe, Oscar de la Renta 298 euro
 • Yeşil taşlı yüzük, Pomellato 1.400 euro
 • Pembe taşlı yüzük, Stephen Webster 4.302 euro
 • Ayakkabı, Sanayi313 2.042 TL

2IRINA SHAYK & BRADLEY COOPER

Irina Shayk ve Bradley Cooper için, dünya onlara onlar birbirine hayran, desek yeridir. Bu nefis çiftin stilinde geceleri iddialı, gündüzleri ise rahatlık çıkış noktası. Moda ikonu çiftlerimizde en çok öne çıkanlar arasındalar.

Kırmızı minicik saten bir elbise, sımsıkı toplanan saçlar, var yok arasında doğal bir makyaj… Çizgili takım elbise, kravatsız gömlek ve dağınık saçlar! Birini tuvaletle diğerini sadece gömlekle görmek imkansız. İddiasını ortaya koyan ama rahatlıklarından ödün vermeyen kıyafetleri seçmekte ve birbirlerine ayak uydurmada kendilerine bir ödül de biz vermek istiyoruz.

 

Rahatlık ve doğallık bu çiftin doğasında var. Sokağa çıktıklarında flaşların üzerlerine patlayacağını bilseler de kendileri olmaktan vazgeçmiyorlar. Yalnız Bradley Cooper’ın kırmızı şapkası ve mavi camlı gözlükleriyle Irina’yı biraz gölgelediğini bir tek biz mi düşünüyoruz?

 

Ondan ilham alın!

Hem modaya ayak uyduran hem de rahat stiliyle Irina’dan öğreneceğimiz çok şey var.

 • Ceket, Zara 229,95 TL
 • Bluz, Cami NYC (net-a-porter.com) 169 euro
 • Pantolon, Zara 129,95 TL
 • Çanta, Yargıcı 91,96 TL
 • Ayakkabı, Beymen Club 369 TL

 

3JENNIFER LOPEZ & ALEX RODRIQUEZ

Jennifer Lopez sahnede ne kadar iddialı kıyafetler giyiyorsa, son yıllarda özel hayatında tam aksini yapıyor. Elbette sevgilisi Alex Rodriguez de Jennifer’ın izinden yürüyor. Çift iyi bir moda ikonu örneği.

Mayıs ayında düzenlenen Met Gala’da Jennifer Lopez ve sevgilisi Alex Rodriguez kırmızı halıdan tam puan alarak geçen çiftlerden! Lopez, bebek mavisi uçuş uçuş Valentino elbisesi, önden sımsıkı topladığı saçları, beyaz clutch’ı ve zarif takılarıyla masal karakteri gibi değil mi sizce de? Alex Rodriguez de ona lacivert smokiniyle eşlik ederek, büyüyü tamamlamış.

Jennifer Lopez’in ışıltılı ve desenli iddialı sahne kostümlerinin yakınından geçmeyen yalın, sakin, desensiz, pudra tonlarına olan tutkusu onu zamansız bir stil ikonu yapıyor. Sevgilisinin çizgili takım elbisesinin içine giydiği pudra tonlarındaki gömleği de sanırız Jennifer Lopez’in seçimi!

 

Ondan ilham alın

Kırmızılar içinde iddialı ama stili yalın ve zamansız! Her kadının dolabında yer edinmesi gereken bu parçalarla pek çok kombin yapabilirsiniz.

 • Bluz, Adeam (net-a-porter.com) 278 euro
 • Pantolon, Zara 179,95 TL
 • Çanta, Mansur Gavriel (Beymen) 4.335 TL
 • Ayakkabı, Gianvito Rossi 1.733 TL

 

4VICTORIA-DAVID BECKHAM

Aşkları da stilleri de çocukları da dillere destan. Tam bir moda ikonu çift desek yeridir. Şarkıcılık kariyerinden anneliğe, oradan da tasarımcılığa geçen Victoria Beckham ne çizse giyecek duruma geldik. Fakat ikili, iddialarının sadece kıyafetlerinden gelmediğini ortaya koyarcasına siyahtan vazgeçmiyor.

Smokin ve siyah elbise! Risk yok kabul ama işin içine Beckham çifti girince işler değişiyor. Victoria Beckham’ın lazer kesim floral elbisesi sade ve iddialı nasıl olunurun kitabını yazıyor. Hiçbir zaman büyük takılar kullanırken görmediğimiz Victoria smokey eyes göz makyajıyla odak noktasını belirliyor.

Yıllardır uyumu bir dakikalığına bile elden bırakmayan bu ikilinin vazgeçilmezi siyah. Stil kodları ise sadelik! Kısacası dünyanın en ünlü moda ikonlarından olan bu çiftin olayı, özgünlükleri ve her daim kusursuz görünmeleri.

 

 

 

Ondan ilham alın

Victoria Beckham, kombinlerini yaparken ilgiyi her zaman tek bir noktaya çekmeyi seviyor. Bu bazen makyajı olurken bazen de buradaki gibi ışıltılı bir ceket oluyor!

 • Ceket, Dolce&Gabbana 1.950 euro
 • Bluz, Zara 39,95 TL
 • Pantolon, Zara 129,95 TL
 • Ayakkabı, Beymen Collection 645 TL