Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın’dan ilginç bir itirafta bulundu. Kaleci Loris Karius’un kendisine mesaj atmasıyla gündeme gelen Taşkın, Instagram hesabından cinsel tercihinin aseksüel olduğunu ve bakire olduğunu açıkladı.

Beşiktaş’ın yeni kalecisi Loris Karius’un mesaj atmasıyla gündeme geldikten sonra her paylaşımı olay olan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, dün akşam Instagram üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı. Cinsel tercihi hakkında da açıklamalar yapan Taşkın, aseksüel olduğunu belirtti.

“Hala bakireyim”

Takipçilerinin her sorusunu yanıtlayan 20 yaşındaki Taşkın, ‘Cinsel tercihlerin ne?’ sorusuna “Sanırım ben aseksüelim ve hala bakireyim” cevabını verdi.

“Her şey attığım bir tweetle başladı”

Merve Taşkın, geçtiğimiz günlerde Loris Karius’la buluştuğunu söyleyerek “Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra 1-2 saat içinde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. İlk önce güvenemedi galiba ve daha güvenilir yer olan Snapchat’ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk.” demişti.