Mercedes-Benz Fashion Week’in cilt bakımı resmi sponsoru Bioderma!

Moda dünyasının ve tasarımcıların yanında olan Bioderma, dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su ile 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Sonbahar/Kış 2018 sezonunda moda etkinliklerinin ana sponsorları arasında yerini aldı.

Sensibio H20

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicisi olan dünyanın ilk misel suyu Bioderma Sensibio H2O, moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin heyecanla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un resmi cilt bakım sponsoru oldu.

Pembe kapağı ve ikonik şişesi ile kült bir ürün olan Sensibio H2O, “Göründüğünden Çok Daha Fazlası” mottosuyla hem cilde hem de hayatın her anına eşsiz dokunuşlarda bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda da tasarımcı defilelerine destek olarak tasarım ve tasarımcılara verdiği değeri ortaya koyan Sensibio H2O, bu yıl ise Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un “cilt bakımı resmi sponsoru” olarak moda dünyasına da canlılık katmaya hazırlanıyor.

Günlerce süren moda haftalarında, defileler arası mekik dokuyan modellerin bedenleri kadar ciltleri de stres ve yorgunluk yüzünden olumsuz etkileniyor. Defileler öncesi yoğun makyaj yapılan modeller için cilt temizliği büyük önem kazanıyor. Modellerin, ciltlerini yoğun makyajdan arındırarak bir sonraki makyaj için hazırlayan Sensibio H2O, içeriğindeki cildin doğal yapısına uygun misel tanecikler ile suya dayanıklı makyaj dahil, kiri ve yağı cilde zarar vermeden tek bir hamle ile nazikçe temizliyor.

Sensibio H2O ile bir defileden bir diğerine koşan modeller, hızlı makyaj çıkarma gücü ve cilt ile mükemmel uyumu ile Bioderma ürünlerine güveniyor. Ciltlerindeki ışıltıyla podyumda adımlarını güvenle atıyor ve make -up artistlerinin de hayatı kolaylaşıyor.

Su kadar saf Bioderma Sensibio H2O…

Paraben, alkol, sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H2O içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup aynı zamanda mükemmel tolerans sağlıyor. En hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun.