L’Occitane, dünyanın çizgilerle en iyi hikayelerini tasarlayan Rifle Paper Co ile bir araya geldi ve Shea Ürün serisini birer sanat eseri haline dönüştürdü. Kağıttan kaleme akan sonsuz fikirleriyle Rifle Paper Co. bu çalışmaya “Shea ve Aşkın Birlikteliği” ismini verdi ve renklerle büyüleyici bir dünya yarattı.

Elle çizilmiş desenler sadece doğaya uyumlanırken ilhamını Provence’in hayat kaynaklarından aldı. Ufak seyahat boy ürünleri ve çantaları Shea fındığı, çiçeği ve yapraklarından ilham alarak yeniden şekillendi. Bu kullandıktan sonra saklamak isteyeceğiniz kremler ve kutuları 10 ml. klasik ve gül özü içeren el kremleri ve Verbana içeren sabunuyla L’Occitane Mağazaları’nda 25 TL’ye sunulmaya başladı bile.

L’Occitane’den mucizevi öz: Shea

Tüm dünyada en çok satan ve “hayat kurtaran” ürün olarak tanımlanan ve yüzde 20 oranında organik shea yağı ile zenginleştirilen el kremi deneyen herkesin tanımladığı gibi mucize bir ürün. Hızla emilme özelliği ileelleri yağlandırmadan nemlendirirken aynı zamanda dış etkenlere karşı koruyor ve besliyor. Bu özel formül yanı sıra badem özü, bal ve hindistan cevizi yağı da içerir.Vücut peelingi Shea Rich Body Scrub, içindeki shea yağı, kayısı yağı ve fince shea fındığı kabukları sayesinde nazik ancak etkili bir temizleme sağlıyor.Ölü derilerden kurtarırken cildi rahatlatıyor ve pürüzsüz bir yapı kazanmasını sağlıyor.

L’Occitane’den’den 54 TL değerindeki Shea Rifle Co. Mini Tin Box Set – 25 TL

Shea Rifle Co.10 ML Hand Cream – Classic
Shea Rifle Co. 10 ML Hand Cream – Rose
Shea Rifle Co. Soap 25 Gr – Verbena

L’Occitane’den 136 TL değerindeki Shea Rifle Co. Tin Box – 89 TL

Shea Rifle Co.30 ML Hand Cream – Classic
Shea Rifle Co. Ultra Rich Body Cream 50 ml
Shea Rifle Co. Rich Body Scrub 50 ml
Shea Rifle Co. Post card*4 adet

L’Occitane’den 110 TL değerindeki Shea Rifle Co. Tin Box – 79 TL

Shea Rifle Co. Ultra Rich Body Cream 50 ml
Shea Rifle Co. 10 ML Hand Cream – Rose
Shea Rifle Co. Shea Butter 10 gr – Classic