Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan LCW Home yeni sunduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu ile evlerinize yeni bir enerji getiriyor. LCW Home nevresim takımları, havlular, yastık kılıfları, masa örtüleri, mutfak önlükleri başta olmak üzere birbirinden farklı ürünleri ile evlerinizi baştan aşağı yenilemeye hazır.

LCW Home, yeni koleksiyonuyla yazın sıcaklığını kışında evinde hissetmek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üretilen LCW Home ürünleri, ürün güvenliğini ve insan sağlığını da yine ön planda tutuyor.

LCW Home ile evleriniz zevkinize göre tamamlanıyor

LCW Home, Sonbahar-Kış koleksiyonunu “Pastel Dream”, “Rose Garden” ve “Luxury” olmak üzere üç farklı temayla dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuyor.

Modern ve sade çizgiler barındıran “Pastel Dream” koleksiyonunda, grinin tonları, pastel mint ve pastel pembenin uyumlu birlikteliği ön plana çıkıyor. Pastel tonların baskın olduğu tema, sonbaharda romantizmi yaşatıyor.

 

Country tarzının sıcak ve huzurlu atmosferini yansıtan “Rose Garden” teması kışın evini çiçek bahçesine çevirmek isteyenler için modern seçenekler sunuyor. Bu grupta, kırmızı ve morun tüm tonlarını içerisinde barındıran çiçek desenleri karşımıza çıkıyor.

Konforlu bir görünüm için ışıltılı ve gösterişli desenleri kullanan “Luxury” temasında ise lacivert, bej, soft pembe ve gri linanın tonları, süslü ve şık desenlerle birleşiyor. Evinizde gösterişli bir hava oluşturan kadife, saten kumaşlar, taş, payet ve ışıltılarla buluşarak kendine hayran bırakıyor.
LCW Home, genç ve içindeki çocuğu yaşatmak isteyen yetişkinler için de sloganlı ve Disney karakterli nevresim takımlarına, yastık kılıflarına ve havlu gibi evin her alanında kullanabilecekleri ürünlere koleksiyonunda yer veriyor.

Çocuk odalarında LCW Home havası esiyor

LCW Home yeni sezonda bebek ve çocukları da unutmadı. Tüm ürünlerinde ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutan LC Waikiki, Home ürünlerinde de çocuklar için güvenli ürünler tasarlıyor.

LCW Home yeni sezon koleksiyonunda çocuklar, astronot çizimlerin yer aldığı nevresim takımları ile uzayda hissedecekler, yazı ve karakterlerden oluşan tasarımlarla ve Disney karakterli nevresim takımlarıyla odalarını renklendirecekler.

LCW Home’un tüm ürünlerine Türkiye genelinde 53, yurt dışında 27, olmak üzere toplamda 80 mağazadan ve www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.