Koton Beauty çok sevilen ve tercih edilen parfüm koleksiyonlarına kadın ve erkekler için yepyeni temalarda parfümler ekliyor. Koleksiyonda yer alan birbirinden farklı ve etkileyici notalardaki kokular, tüm beğenilere hitap ediyor.

Koton Beauty, Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yepyeni ve etkileyici parfüm seçeneklerini görünümünün yanı sıra kokusuna da önem veren kadın ve erkeklerle buluşturuyor.

Kadınlar için Asil ve Doğal Feminenliğin Ön Plana Çıktığı Seçenekler

Koton Beauty Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda en çarpıcı meyve ve baharat notalarının birlikteliği Pretty in Pink, Desired in Black, Tender in White, Pure Blush ve Pure Desire olmak üzere 5 ayrı çarpıcı koku seçeneği ile kadınlarla buluşuyor.

Koton Beauty kadın ve erkekler için yeni temalarda parfümler hazırladı

Çiçek ve meyve notalarının muhteşem birlikteliğini arayanların vazgeçilmezi olmaya aday Pretty in Pink sandal ağacının ve miskin muhteşem karışımı ile duygularınızı harekete geçirirken, Desired in Black vetiver ve kişnişi harmanlayarak akıllarda yer ediyor. Kakule ve yasemin notaları ile başlarken, hindistan cevizinin çarpıcı etkisi ile taçlanan Tender in White tenlerde zarif bir etki bırakıyor. Romantizmin en sade ve en masum hali gardenya ve taze meyveler ile açılış yapan ve orta notalarda bir çiçek buketine dönüşen Pure Blush feminen yönü ortaya çıkarırken; zencefil ve meyve etkisindeki çarpıcı kokusuyla Pure Desire amber ve vanilya ile canlılığını sürdürüyor.

Koton Beauty’den Çarpıcı Erkek Kokuları

Koton Beauty, Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda erkekler için 4 farklı parfüm seçeneği bulunuyor. It’s Hot, It’s Bold, It’s Epic ve It’s Cool; tarzını kokusuyla güçlendirmek isteyen erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Kakule, yasemin, portakal çiçeği ve hindistan cevizinin güçlü karışımından ilham alan It’s Hot sandal ağacının vurucu kapanışı ile farklılığını ortaya koyarken; taze meyve notalarını gül, deniz ve portakal ile harmanlayan It’s Bold, son notalarındaki odun ve amber ile vazgeçilmezler arasına giriyor. Bergamot ve kakule ile başlangıç yapan It’s Epic alt notalardaki amber ve sedir ağacı ile akıllara kazınırken, It’s Cool ise mint, yeşil elma ve limonun iç açıcı başlangıcından sonra vanilya notaları birleşerek tende mükemmel bir etki yaratıyor.