Kış ayları Koton tayt modelleri ile sıcacık

Koton, yeni sezonda birbirinden kullanışlı tayt modelleriyle stil sahibi kadınların günlük giyim tarzlarına modern dokunuşlar yapıyor.

Tayt denildiğinde kimileri için ilk akla gelen spor olsa da taytlar; son dönemlerde ofisten okula çeşitli sosyal aktivitelere kadar birçok alanda, kendine güvenen şık kadınlar tarafından tercih edilen, gardıropların kurtarıcı parçaları oluyor. Koton’un 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonu için tasarladığı ve farklı kitlelere hitap eden Koton tayt modelleri, kadınlara her daim konfor ve rahatlığı kaliteli ürünleriyle sunuyor.

Koton’un yeni tayt koleksiyonu, vücudun alt kısımlarını toplama ve sıkı gösterme özelliği ve koyu renkte birçok farklı tasarımı ile farklı tarzlara hitap ediyor. Spordan günlük yaşama, sosyal aktiviteden gece gezmesine kadar çok sayıda farklı ortam ve zevklere uygun tayt modellerine Koton’da ulaşmak mümkün.

Canlı ve dikkat çekici bir görünüm kazandıran, birbirinden tarz ve kaliteli tayt modelleri, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koton tayt modelleri;

Koton tayt modelleri
Koton
Koton
Koton
Koton
Koton

http://www.womensstyletr.com/2017/11/06/koton-partywear-koleksiyonu-ile-gecenin-yildizi-sen-ol/