Yeni yılda sevdiklerinize kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak hediyeler vermeye ne dersiniz? Kinetix koleksiyonunda yer alan ayakkabı, tekstil ve aksesuar modelleri arasından, onları ne kadar iyi tanıdığınızı gösteren hediyeler bulmak çok kolay.

Kinetix sezon modasını yansıtan neon, siyah & beyaz zıt renkler ve havalı tabanların dikkat çektiği ayakkabı modellerinde taş, zımba ve fermuar detayları ön plana çıkıyor.

Kinetix Memory Foam modeller, iç taban teknolojisi basıncı emerek ayağın şeklini alıyor ve gün boyu rahatlık sunuyor. Suya dayanıklı özelliği ve ultra rahat taban yapısı ile öne çıkan trekking ayakkabıları ise; uzun ve zorlu yürüyüşlerinizi kolaylıkla tamamlamanızı sağlıyor. Fashion Athletic koleksiyonunda yer alan geniş renk skalası, günün her anına şıklık katarken, modern çizgisiyle hem ofiste hem de dışarıda rahatlıkla kullanılıyor.

Tekstil tarafında rengârenk atkı, bere, şapka ve eldivenler sıcacık alternatifler sunarken, renkli sırt çantaları tüm sportif kombinleri tamamlayacak bir hediye niteliğinde…

179.99 TL

54.99 TL

24.99 TL

26.99 TL

19.99 TL

49.99 TL

16.99 TL

14.99 TL

69.99 TL

99.99 TL