Dünya çapında oldukça sevilen kız grubu Little Mix 5. stüdyo albümlerini çıkarmaya hazırlanıyor. Henüz albüm adı ve çıkış tarihi gibi detaylar belli olmasa da albümün bu sene Ekim-Kasım aralığında çıkması bekleniyor. Ayrıca Little Mix kızları bu albümde daha fazla kadınla iş birliği yapacaklarını ve albümün temasının ‘Kadın Gücü’ olduğunu doğruladı.

Jesy Nelson:

14 Haziran 1991’de Essex/Birleşik Krallık’ta doğup büyüdü. Küçüklükten beri şarkıcılığa büyük bir ilgisi vardı. Öyle ki okulda sahnelenen her türlü şeye koşardı. Gwen Stefani’yi kendine Stil olarak rol model alıyor. Siyah ve kırmızı ise en sevdiği renk kombini. En sevdiği yemek çeşidi Hint yemekleri. En sevdiği film ‘The Notebook’. En sevdiği müzisyenler Beyonce ve Missy Eliot. En sevdiği albümler ise “Beyonce/4”, “Missy Elliot/Respect” ve “Chris Brown/Graffiti and Fame”. En unutulmaz Little Mix anısı ise onlarla beraber geçirdiği her an olduğunu söylüyor.

Leigh-Anne Pinnock:

4 Ekim 1991’de High Wycombe/Birleşik Krallık’ta doğdu. Kendisi tam bir Mariah Carey aşığı. Çocukken kardeşi Sariah ile beraber Mariah Carey’nin tüm şarkılarını söyleyip anne ve babalarının karşısına çıkıp konser verirlermiş. Bu şekilde daha küçüklüğünden şarkıcı olmaya karar vermiş.  Stil ikonları Ciara ve Rihanna. Özellikle Rihanna’nın dev bir hayranı ve Rihanna’nın tarzı kraliçe olarak tanımlıyor. En sevdiği yemek Meksika Nachos. En sevdiği renk yeşil. En sevdiği müzisyenler Mariah Carey, Chris Brown, Ciara, Rihanna, Tinashe ve Beyonce. En sevdiği şarkılar “Jessie J/Who We Are (Albüm)”, “Mariah Carey/Music Box (Albüm)”, “Mariah Carey/Mine Again” ve “Usher/U Got It Bad”. En unutulmaz Little Mix anısı ise O2 Stadyumu’nda ilk kez konser verdikleri zaman çok gururlandığı için Little Me şarkılarını bitirdikleri anda göz yaşlarına boğulmuş.

Perrie Edwards:

10 Temmuz 1993’te South Shields/Birleşik Krallık’ta doğdu ve hayatının büyük bir kısmını orada geçirdi ama küçükken çok fazla taşınarak Yeni Zelanda’da ve Weymouth’ta yaşadı. Annesi ve babası da şarkıcı olduğu için kendisi de şarkıcı olmak için doğduğunu hissetmiş. En büyük stil ikonları Mary-Kate&Ashley Olsen kardeşler. Onları çok cool ve genç bulduğunu söylüyor. Yemek yemeyi biraz fazla sevdiğini söyleyen Perrie’nin en sevdiği yiyecekler Hint yemekleri, makarna, babasının Carbonara soslu makarnası ve annesinin tüm yemekleri diye sıralıyor. Giyiminde en çok siyah ve beyaz renkleri tercih etmesine rağmen en sevdiği renk mavi. En sevdiği müzisyenler Beyonce, Mariah Carey, Christina Augilera; yani bütün divalar! Bütün gün hiç durmadan film izleyebilecek bir kapasitede, o yüzden favori filmini seçemiyor! En sevdiği şarkılar ve albümler ise 80’ler ve 90’lardaki tüm şarkı ve albümler. En unutulmaz Little Mix anısı ise X Factor finalindeki sahne performansları. Little Mix’le geçen her günün ayrı bir stand-up programı gibi olduğunu söylüyor.

Jade Thrilwall:

26 Aralık 1992’de South Shield/Birleşik Krallık’ta doğup büyüdü. Hala en sevdiği ve en mutlu hissettiği yer South Shield. Küçükken annesinin Diana Ross olduğunu hayal edermiş. Babası ona Michael Jackson ve Motown videoları izletirmiş. Motown’dan şarkı söylemeye ve izlediği eski müzikallerden de performans sergilemeye karşı bir aşk beslemeye başlamış. Hiçbir stil ikonu yok çünkü insanların kendilerine neyi yakıştırıyorsa onu giymesinden yana. En sevdiği yemek lazanya. En sevdiği renk mor, altın sarısı ve parlayan her şey! En sevdiği şarkıcı Beyonce, Any Motown ve Amy Winehouse. En sevdiği şarkı “Amy Winehouse/Back to Black”, “Marcus Mumford/Sing No More” ve “Rolling Stones/Black and Blue” albümü. En unutulmaz anısı Change Your Life’ı her söyleyişleri. Kendini ağlamamak için zor tutuyormuş. Çok başarılı olduğundan ve hem şarkı söylediğinden hem dans ettiğinden idolü Beyonce. Little Mix’in en komik olduğu zamanların herkesin çok yorgun olduğu zamanlar olduğunu söylüyor.