K-Pop mucizesi BTS grubunun kitabı çıktı!

Bts, adını tüm dünyada duyurmuş, oldukça başarılı bir Kore pop grubudur. Güney Kore’de kurulmuş olan BTS, Amerika dahil pek çok ülkede milyonlarca hayran edinerek K-pop dünyasında bir ilke imza atmıştır.

BTS üyeleri için en büyük güç kaynağı

Önce Kore’de, sonra tüm dünyada müzik listelerinin zirvesine taht kuran grubun başarısında en büyük rolü ise inanılmaz hayran grubu ARMY oynuyor. ARMY’nin gruba duyduğu sonsuz sevgi, BTS üyeleri için en büyük güç kaynağı.

Gruba dair her şey

İlk kez bir kitap, grubun 2013’te ilk çıkışlarından günümüze uzanan başarı hikâyesini tüm detaylarıyla anlatıyor. Bu kitapta BTS’in kuruluşuna, müzik geçmişine, birbirinden yetenekli yedi grup üyesini sahnede canlı olarak izlemenin nasıl bir duygu olduğuna, başarılarla dolu bu yolda hangi ünlü isimlerin beğenisini aldığına dair pek çok ayrıntı bulacaksınız. Bangtan Boys olarak bilinen grup üyelerinin özel yaşamları, saç modelleri, kıyafet seçimleri ve aralarındaki ilişki hakkında yazılanları okudukça ve şarkılarını dinledikçe grubun neden bu kadar çok sevildiğini anlayacaksınız.