Şehrin en çok tercih edilen konser mekanı Jolly Joker Vadistanbul ve Kartalİst-Marina ve Kıyı İstanbul Eylül ayını müzik şölenine çeviriyor.

Sana göre konserlerin ev sahibi Jolly Joker, Eylül ayı boyunca müzikal çeşitliliğini koruyarak şehrin farklı noktalarındaki mekanlarında Türkiye’nin seslerini ağırlamaya devam ediyor.

Jolly Joker Vadistanbul’da 16 Eylül Fettah Can,23 Eylül Cuma Dj Ali Taş ile 90’lar Pop Gecesi24 Eylül Cumartesi 90’lar Kafası: Nihat Sırdar, 30 Eylül Cumartesi Fatih Ürek sahnede olacak.

Jolly Joker Kartal İst-Marina’da ise 17 Eylül Cumartesi Bilal Sonses, 23 Eylül Cuma Koray Avcı, 24 Eylül Cumartesi Fatih Ürek, 28 Eylül Çarşamba Rubato, 30 Eylül Cuma akşamı Simge konserleri gerçekleşecek.

Şehrin bir dğer noktası Jolly Joker Kıyı İstanbul da müzik sevilen isimlerle yükseliyor. 16 Eylül Cuma Bilal Sonses, 17 Eylül Cumartesi Koray Avcı, 23 Eylül Cuma Ümit Yaşar, 24 Eylül Cumartesi WALKMAN 90’lar Türkçe Pop Gecesi, 30 Eylül Cuma Fettah Can Jolly Joker Kıyı İstanbul sahnesinde olacak.