Haftanın en önemli lüks haberlerinden bazılarını sizler için derledik!

Her geçen gün karşımıza yeni bir lüks haber çıkıyor. Evet bazı insanların hayatları dudak uçuklatan cinsten, biz de o haberlerden yola çıkarak sizleri lüksün Nirvanasına davet ediyoruz.

Hazırsanız lükslerimize geçiyoruz

Rolex

1980’li yılların ikinci yarısında üretilen bu nadide parça, 18 ayar altından üretilmiş olup iç hacmi yeşil renktedir. Saat, 12-13 Mayıs tarihlerinde Cenova’da gerçekleştirilecek olan The Geneva Watch Auction: Seven’da saat severlerin beğenisine sunulacak.

Hazırsanız lükslerimize geçiyoruz

Harry Winston

Merkezi New York’ta olan ve Paris, Londra, Cenevre, Hong Kong gibi önemli noktalarda mağazası bulunan ünlü mücevher markası Harry Winston, geçtiğimiz ay Emaar Square’de ilk mağazasını açtı.

Hazırsanız lükslerimize geçiyoruz

Louis Vuitton

Kim demiş kadın markası diye? Louis Vuitton iyi performans sağlayan havalı sneaker’larla erkeklerin akıllarını başlarından alıyor. Elle boyanmış tabanlarıyla farklı bir tarz yakalayan bu ayakkabılar deyim yerindeyse erkeklere sesleniyor.

Hazırsanız lükslerimize geçiyoruz

Fendi

Madem yaz kapımıza geldi, çattı, biz de onu içeri alalım değil mi? Güneşin yan etkilerinden korunmak içinse güneş gözlüğünden daha iyi bir seçim olamaz. Fendi’nin 2018 koleksiyonundan XXL gözlükler ile trendi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Hazırsanız lükslerimize geçiyoruz

 Aston Martin DB11 Volante

James Bond’un otomobili olarak da bilinen Aston Martin yeni convertible DB11 Volante ile casusların bir numaralı arkadaşı olmaya hazırlanıyor. Otomobil, zarif kıvrımlarının yanı sıra, alüminyum gövdesi ve V8 motoruyla dikkat çekiyor.