Gelin Adaylarının Özel Günü…

Türkiye'nin en yaratıcı çiçekçilerini ve butik tasarımcıları bir araya getiren Floralfest, İzmir’e özel “Wedding” konseptiyle rüya gibi bir düğün yaratmak isteyenlere renkli bir dünya sunuyor.

Çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımı buluşturan Floralfest, İzmir’e özel Floralfest Wedding konseptiyle 9-10-11 Kasım tarihlerinde İzmir Arena’da!

Türkiye’nin en yaratıcı çiçekçilerini ve butik tasarımcıları bir araya getiren Floralfest, İzmir’e özel “Wedding” konseptiyle rüya gibi bir düğün yaratmak isteyenlere renkli bir dünya sunuyor.

 Gelin adaylarının özel günlerini mükemmel kılacak detayları bulabileceği Floralfest Wedding’te; Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcılarının stantlarının yanı sıra organizasyon firmaları, çiçekli aksesuar tasarımcıları, düğün pastacıları ve düğün fotoğrafçılarının stantlarıda da yer alacak. 

 

Gelin Adaylarının Özel Günü

3 gün boyunca birçok atölye ve canlı performansın gerçekleşeceği festivalin programında; düğün konseptine özel doğru gelinlik seçimi ile gelin saç-makyajı yapmanı da dikkat edilmesi gereken notlarının konuşulacağı söyleşiler yer alırken pasta tadımlarıyla düğün pastası seçmenin püf noktalarının konuşulacağı söyleşiler ve fotoğraf çekimi atölyeleri de gerçekleşecek. Festivalde düğün konseptinin yanı sıra çiçeklerin renkli dünyasıyla yapılacak düğün takı, yaka çiçeği gibi aksesuar yapım atölyeleriyle masa aranjmanları ve birbirinden farklı gelin buketi tasarım atölyeleri düzenlenecek.