Piknik sezonu geldi, pandemide açık havada piknik keyfi ECE’nin hijyeni ön plana çıkardığı ‘kullan-at’ ürünleriyle çok daha güvenli ve keyifli…

Kısıtlamaların hafiflemesi ve havaların güzelleşmesiyle piknik sezonu açıldı. Pandemi nedeniyle pikniği tercih edenler bahçe, park ve piknik alanlarında sezonu açtılar. Türkiye’nin lider piknik markası ECE A.Ş., açık havada maskeli pikniğin keyfini sürenlere geniş ‘kullan-at’ koleksiyonu sunuyor. Farklı ebatlarda, karton ve plastik tabak, çatal-bıçak-kaşık, bardak seçenekleri sunan ECE’de yaz pikniği oldukça renkli ve keyifli…

Pandemi döneminde hijyeni öne çıkaran ECE, piknik severlere tek kullanımlık ürünler geliştiriyor. Sıcak-soğuk içecekler için sızdırmayan, formunu koruyan bardaklar, dayanıklı çatal-bıçak-kaşık takımları ve tabak çeşitleriyle ECE piknikte hijyeni öne çıkarıyor.

ECE ‘kullan-at’ grubunda açık havada organizasyon, doğum günü, kutlama yapmak isteyenler için konseptlere uygun geniş farklı desen ve renk çeşitliliğinde ürünler üretiyor.

Çoklu adetlerde tüketiciye ihtiyacı kadar satın alma imkânı veren Ece’nin Piknik Ürünleri Türkiye genelinde seçkin marketlerin raflarında yer alıyor.