1991 doğumlu Vlogger, Youtuber Duygu Özaslan Youtube sitesinde en fazla para kazanan Youtuberlar arasında yer almaktadır. 1.66 boyunda ve 49 kilo olan Duygu gibi sizde fit görünmek istiyorsanız vereceğimiz ipuçlarını dikkate almalısınız.

Sizde duygu gibi fit ve güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey yediklerinize dikkat etmek ve sadece yürüyüş bile olsa spor yapmaya özen göstermek olacak.

Duygu Özaslan gibi fit bir vücuda sahip olmak için 5 ipucu:

1- Motivasyon çok önemli. İsteğinizde kararlı olursanız yolu yarılamışsınız demektir.

2- Et, tavuk gibi ürünleri tek pişirimlik porsiyonlar halinde hazırlatın. Süt, yoğurt, peynir gibi ürünleri yarım yağlı olarak tercih edin.

3- Kilo verdikten sonra bırakacağınız değil hayatınız boyunca uygulayabileceğiniz egzersiz programına başlayın! Günde sadece 1 saat yürümeniz bile sizi istediğiniz görünüme sokacaktır.

4- Su içmeyi ihmal etmeyin. Gün içerisinde en az 8 bardak su tüketmelisiniz çünkü su kilo vermede ve metabolizma hızlandırmada önemli bir rol oynar.

5- Çok fazla uyku kilo alımını hızlandırır. Belirli bir uyku düzeninizin olması daha hızlı kilo vermenize ve formunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.

İşte Duygu gibi Fit ve güzel bir vücuda kavuşmak bu kadar kolay sizde kıyafetleriniz içinde Duygu kadar güzel ve fit görünmek istiyorsanız biran önce tavsiyelerimizi yerine getirmeye başlamalısınız.

https://www.instagram.com/p/BmK6_FNnLom/?taken-by=duyguozaslan

https://www.instagram.com/p/BmGx0CiHkWM/?taken-by=duyguozaslan

https://www.instagram.com/p/Bk70eU-nMos/?taken-by=duyguozaslan