Kıyafetinizi daha şık veya tarz hale getirmek için ilk olarak akla topuklu ve klasik ayakkabılar gelir. Son zamanlarda ise klasik ayakkabılardan çok daha popüler bir trend ile karşı karşıyayız: Sneaker! Yaklaşan kış öncesinde güzel giden havaların en güzel detayı sneakerlar, Derimod 2017 /18 Sonbahar- Kış koleksiyonunun da vazgeçilmezi.

Modanın geçirdiği dönüşüm sayesinde sadece spor yaparken giyilmekten vazgeçilen sneakerlar, işe giderken ya da gece davetlerinde de şıklığın tamamlayıcısı görevini üstleniyor. Günlük stilde ise aklımıza ilk gelen üç parça kesinlikle basicler, jeanler ve sneakerlar. İşte bu parçalar spor ve şık giyinmenin en pratik çözümlerinden biridir. İsterseniz jean pantolon ve ceketleri; isterseniz de jean etek, şort ve elbiseleri spor ayakkabılarınızla tercih edip cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Markanın yeni sezonunda da ’mood by Derimod’ koleksiyonuna yer vermesinin sebebi, hem cool hem de feminen bir tarz ortaya çıkarması. Yeni koleksiyonunda net ve yalın tarzda modellere yer veren Derimod, sneakerlarda aksesuar kullanımlarına, kış renklerine ve derinlikli metal tonlara ağırlık veriyor. Ayrıca yıldız ve militer figürlerin dikkat çektiği modeller güçlü stili vurgularken, mix materyal kullanımı ile klasik modellerin spor tarza geçişi göze çarpıyor. Bu kış baskılı derilerin hakimiyeti sneakerlara da yansırken, kilit parçalardaki kapitone detaylar rahatlığı vurguluyor.

Yeni sezondaki artan sneaker modelleri ile “her mood’a göre bir sneaker” vadeden Derimod, en moda ayakkabı modelleri için size en yakın DERİMOD mağazasına ya da www.derimod.com.tr ye davet ediyor.