Dekorasyonda yalınlık: Rosa serisi

Farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evlere taşıyan Enza Home, Rosa serisi ile yaşam alanlarına yalın ve modern bir hava katıyor.

Oturma grubu, yemek odası, TV ünitesi ve yatak odası takımıyla evlerde karmaşadan uzak, yalın ve asil bir ortam yaratan Enza Home Rosa serisi, tasarımındaki ince detaylarla fark yaratıyor.

Ev dekorasyonunu sanata dönüştüren Enza Home, Rosa serisi ile yaşam alanlarına sadelik ve sıcaklık katıyor. Yalın çizgileriyle dikkat çeken Rosa serisi, zamansız tasarım anlayışının yanı sıra fonksiyonelliği ile de girdiği her eve kendi tarzını katarak, ilham veriyor.

Yalın güzellik

Serideki oturma grubu, özel tasarım sırt minderleri ve kollarındaki düğme detaylarıyla dikkat çekiyor. Evlerinde hem modern hem de sade bir hava estirmek isteyenler için tasarlanan Oturma Grubu, 1 berjer, bir 2’li koltuk ve bir adet de 3’lü yataklı koltuktan oluşuyor. 3’lü koltuk, kademesiz makas mekanizması sayesinde kolayca yatak olabilme özelliğine sahip.

Yatak odalarında estetik

Rosa Yatak Odası; serinin tüm sadeliğini ve modern çizgilerini bünyesinde barındırıyor. Estetik detayları ile yatak odalarında ferahlatan bir atmosfer yaratan Rosa, doğal ceviz görünümü ve dolap kapaklarındaki bronz aynalarla kullanıcılarını zamanda bir yolculuğa çıkarıyor. Rosa Yatak Odası, sürgülü ve kapaklı dolap alternatifleri, sürgülü dolap içlerinde yer alan çekmece modülüyle de oldukça fonksiyonel.

Yemek odalarında fark yaratan detaylar

Modern ve sade görünümüyle evlere etkileyici bir hava katan Rosa Yemek Odası, doğal ceviz görünümünü, tampa renk ile farklı ve çarpıcı bir biçimde yorumluyor. Rosa serisinin bu özel takımı, özel tasarım kulpları ve dekorasyonu zenginleştirecek dairesel aynalarıyla da yerleştirildiği her yeri hem şık hem de zarif bir yemek odasına dönüştürüyor.

Evinizi kişiselleştirin

Tasarımında özgünlüğün ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu Rosa TV Ünitesi, kitaplar, dergiler ve tarzınızı yansıtan dekoratif eşyalar için oldukça kullanışlı raflar sunuyor. Özel tasarım kulpların kullanıldığı Rosa TV Ünitesi, düşer kapaklı işlevsel dolap modülü ve sadeliği ön plana çıkaran hatlarıyla yaşam alanlarından bağımsız cazip bir köşe yaratıyor.