COLIN’S, modayı yakından takip edenlerin tarzına yeni bir soluk katacak yepyeni parfüm koleksiyonu ile Sevgililer Günü’nde unutulmayacak hediye alternatifleri sunuyor. Sonbahar-kış sezonunda yeni kokuları ve yenilenen şişe tasarımları ile sevenleriyle buluşan C’ Him ve C’ Her parfümlerinin her biri ayrı bir karakteri yansıtıyor. Tarzına son dokunuşu özenle yapmak ve hediyeleriyle sevdiğinin yüzünü güldürmek isteyen erkek ve kadınlar Sevgililer Günü’nde bu parfümleri tercih ediyor.

C’ Him koleksiyonunda yeni Deep Green, Night Blue, Dark Grey ve geçen sezon en çok beğenilen erkek kokusu New Black yer alırken; Chance, Delicate ve Pure kokuları da yeni şişe tasarımları ile dikkatleri C’ Her koleksiyonuna çekiyor. Bu parfüm koleksiyonu yeni sezonda sevenlerine daha uzun kalıcılık vadediyor.

Sevgiliyi en iyi anlatan kokular: C’ Him & C’ Her

COLIN’S’in yeni parfüm koleksiyonu, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken çiftler için eşsiz bir hediye fırsatı oluyor. Odunsu kokulardan keyif alan erkekler için greyfurt ve bergamot aromaları içeren Deep Green en uygun seçim olurken; fresh kokuları tercih eden erkeklere ise, misket limonu, limon, bergamot, yasemin, portakal ve mandalina aroması yoğunluklu Night Blue öneriliyor. Partneri romantik kokulardan yana olanlar anason ve greyfurtun benzersiz uyumunu içeren Dark Grey’i tercih ediyor.

 

İçinde pembe biber aroması, yasemin ve irisin birleşimini barındıran Chance duygusal kadınlara hitap ederken; pembe biber, mandalina, portakal ve bergamotun muhteşem birleşimi ile ortaya çıkan Delicate, feminen kokulardan hoşlanan doğaseverlere kendilerini özel hissettiriyor. Maskülen kokulardan hoşlanan kadınlar için tercih ise hiç şüphesiz odunsu kokusu ile Pure oluyor.

COLIN’S, yepyeni parfümleri C’Him & C’Her ile tüm meraklılarını mağazalarına bekliyor.

COLIN’S Hakkında
Eroğlu Grubu tarafından kurulan COLIN’S, müşterilerine sadece hazır giyim ürünleri değil; kendilerini daha iyi hissettirecek bir deneyim sunmak için çalışmakta; yenilik, moda ve kaliteyi müşterileriyle buluşturmaktadır. Jean odaklı moda ürünleriyle herkesin tarzını yansıtabileceği ve gençliğin enerjisini her an hissedebileceği koleksiyonlar sunan marka; kalite anlayışı doğrultusunda koleksiyonunda rengi, kumaşı, dikişi, dayanıklılığı ve duruşuyla sürdürülebilir ürünlere yer vermektedir. COLIN’S dünyanın 38 ülkesindeki 600’ü aşkın mağazasıyla günün 24 saati hizmet vermekte ve modadaki hızlı değişimleri yakından takip ederek, tüketicinin her dönem “BİZE UYAR” diyebileceği ürünler sunmaktadır.