Tek yapmanız gereken bir yapım seçmek ve karakterlerin kılık kıyafetlerine alıcı gözüyle bakmak. İşte Netflix’ten size yol gösterecek cadılar bayramı kostüm önerileri …

Cadılar bayramı kostüm önerileri

Nostalji severler için

• Stranger Things: 80’ler hayranı mısınız? O zaman Stranger Things sizin için doğru seçim olabilir. Biraz 80’ler nostaljisi, biraz bilim kurgu ve zeka küpü çocukların bir araya geldiği bu dizideki karakterler gibi giyinmek sizi bu Cadılar Bayramı’nın yıldızı yapacak.

• GLOW:

GLOW

80’ler hayranısınız ama biraz daha şaşaa seviyorsanız, güreşçi kadınların hikayesini anlatan GLOW size ilham verebilir. 80’ler modasında ne varsa, bu dizide! Kocaman küpeler, askısız atletler, birkaç beden büyük kazaklar ve tabii fosforlu renkler…

Çiftlere özel

• Santa Clara Diet: Emlakçılık yapan sıradan bir çiftin hayatları, kadının tuhaf bir değişim geçirmesiyle ‘kan’a bulanır, biraz korkunç ama bir o kadar da eğlenceli bir hal alır. ‘Yamyam’ Sheila ve kocasının kılığına girmek de çok eğlenceli…

• Orange is the New Black:

Litchfield hapishanesi mahkumlarından biri gibi giyinmeye ne dersiniz? Tek yapmanız gereken turuncu renkli bir tulum bulup üzerinize geçirmek. Partneriniz ise üzerine şerit ve arma dikilmiş mavi gömlek ve siyah pantolonla gardiyan kılığına girebilir. Tabii oyuncak tabancası ve kelepçesi de olmalı.

Fantastik yapım hayranları için

• Marvel’s The Defenders:

Marvel’s The Defenders

Hep süper güçlere sahip, düşmanlarına nefes aldırmayan bir kahraman mı olmak istiyordunuz? Fırsat bu fırsat. Marvel’in The Defenders kahramanlarından hangisi olmak istediğinizi seçin ve favori karakterinizin kostümünü giyin. Unutmayın, dünyanın size ihtiyacı var ve bazı süper kahramanlar sadece bir ceket ve kot pantolon giyer!

• Star Trek: Discovery:

Kirk, Spock ve Atılgan’dan 10 yıl önce, Discovery yeni dünyalar keşfetmeye çıktı… Herkes bu yeni diziyi konuşuyor şu ara. Eğer sizin hakkınızda da konuşulsun istiyorsanız, tek yapmanız gereken Cadılar Bayramı partisine Star Trek kostümüyle katılmak.

Çocuklar için

• Anne with an E :

Anne

Cesur yetim kız, yaşlı bir kadın ile onun tatlı dilli bekar erkek kardeşinin yanında alışılmadık bir yuva bulur. Anne with an E’nin kahramanının kıyafetleri de çok güzel! ‘Babaanne’ tarzı kabarık kollu bir elbise ve hasır bir şapkayla kostüm tamam.

• Trol Avcıları: Çocuğunuzun hayali bir trol avcısı olmaksa, bu Cadılar Bayramı’nda hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bir zırh ve oyuncak bir kılıç ile çocuğunuz kötülere meydan okumaya hazır bile!