Raf Simons x Eastpak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar

Eastpak ve Raf Simons uzun süredir devam eden birlikteliklerini yeni bir koleksiyonla taçlandırarak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar.

Eastpak ve Raf Simons uzun süredir devam eden birlikteliklerini yeni bir koleksiyonla taçlandırarak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar.

Raf Simons x Eastpak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar

Üç parçadan oluşan koleksiyon Eastpak’ın Padded Doubl’r sırt çantasının yeniden tasarlanmış halini ve iki yeni çok yönlü yeni tasarımı içeriyor; Waist Loop ve Pocketbag Loop. Her parça, çıkarılabilir ceplere ve Raf Simons’un imzası haline gelen metal halka detaylarına sahip.

Koleksiyon, Simons’un Amerika’dan Antwerp’e dönüşünü simgeleyen grafik ve sloganlar ile yedi farklı renk ve desende karşımıza çıkıyor. Simons, bu koleksiyonda tasarım rüyasının başladığı şehre, gençliğine ve altkültür kökenlerine övgüde bulunuyor.

Koleksiyonu görsel olarak aktarabilmek için Eastpak ve Raf Simons, ünlü fotoğrafçı Serge Leblon ile bir araya geldi. Renkleri ve ışıkları kullanarak sinematik imajlar yaratmasıyla ünlü olan Leblon, çağdaş yaşamın hazırlıksız, hassas, tanıdık ama aynı zamanda da gizemli olan tarafını kendine özgü fotografik bir anlatı ile sunuyor.

RS PADDED DOUBL’R
Eastpak’in klasik sırt çantası, Raf Simons’un tanıdık metal halka detayları ve iki çıkartılabilir ön cep detayı ile yeniden tasarlandı. Bu ekstra işlevsel model, destekli bir askı,iç cep, destekli arka panel ve omuz askıları ile donatılmıştır. White Star, Red Star, Purple Quote ve Beige America renklerinde mevcut olan çıkarılabilir ön ceplerin her biri farklı grafiklere ve baskılara sahiptir.

RS POCKETBAG LOOP
Bu çok yönlü çanta, her biri farklı grafiklere ve Raf Simons’un tanıdık metal halkalarına sahip dört ayrılabilir cep ile eşyalarınızı dilediğiniz şekilde taşımanıza olanak sağlıyor. Tüm gün rahat bir taşıma için destekli omuz askıları ile tasarlanan Pocketbag Loop, Antwerp, Quote ve Garden renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor.

RS WAIST LOOP
Bu çok işlevli mini çanta, iki çıkarılabilir cep ve Raf Simons’un imzası haline gelen metal halka detaylarına sahiptir. Destekli bel kemeri ve tarzınıza uyacak şekilde ayarlanabilir ceplerin her biri farklı grafiklere sahiptir. Waist Loop çantası White Star ve Beige America renklerinde mevcuttur.