Burcunuz bugün (Cuma) ne diyor?

Bugün hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak? Burcunuz bugün size ne diyor?

Koç Burcu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Estetik, güzellik konuları ile ilgilenebilir, kendinize özel bakım yapabilirsiniz. Ayrıca kaplıcalar, şifa merkezleri, gençlik ve güzellik kürleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve bu tip merkezlere gitmek isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak.

Boğa Burcu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar ve kişilerden etkilenebilirsiniz ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bilincinizin derinlerine itilmiş ve unutulmuş arzular uyanabilir ve geçmişte kalmış kişileri ve olayları hatırlayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler keyfinizi yerine getirecek. Farklı felsefeleri araştırabilirsiniz ve saygın çevreler ile ilişkiler kurabilirsiniz. Çevrenizin genişlediği bir dönemdesiniz. Dostlarınızın davetine gidebilir ve katılacağınız davetlerde karşılaştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz ve büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahat etmek ve hareket halinde bulunmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Çevre gezilerine çıkabilir, kısa veya uzun seyahatler yapabilirsiniz.

Aslan Burcu

Gökyüzü bugün maddi konularda rahatlamalar yaşayacağınız iş gelişmelerine işaret etmekte. Ek bir işe başlayabilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Bugün ailevi konularda da endişelendiğiniz bir durumun aslında sizin tahmin ettiğiniz gibi olmadığını öğrenerek sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin kıymetini daha iyi anlayacak onunla olan sevgi bağınızı güçlendirmek için daha cesur ve kararlı davranacaksınız.

Başak Burcu

Kafanızı karıştıran durumlar olabilir veya duyduğunuz haberler kafanızı karıştırmış olabilir ve en derin duygularınız uyanabilir. Fanteziler ve hayal gücü yüksek kişiler ilginizi çekebilir ancak yanılgılar ve kayıplar fikirlerinizi değiştirebilir. Özellikle yakınlarınız ve arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz.

Terazi Burcu

Sürprizler, heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat skandallardan uzak durmanız gerekiyor. Marjinal kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve birden bire başlayan aşk maceralarına atılabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran durumlar olabilir ve olaylar karşısında sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içine girebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteğinizin artması ile birlikte sabırsızlığınız da artabilir.

Yay Burcu

Gökyüzü bugün maddi olanaklarınızı kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye çalışacak yakınlarınıza karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Merhamet duygusunuz ve dalgınlık sizlere zarar verebilir. İş birlikleri ve fikir önerilerine açık olmakla birlikte öz değerleriniz ile çelişecek her şeyden uzak kalmayı tercih etmelisiniz.

Oğlak Burcu

Güne keyifli ve enerjik başlayacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilir ve önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Ayrıca sizin önem verdiğinizin kişilerin size olan ilgisi ve davranışlarından etkileneceksiniz ve kendinizi önemli hissedeceksiniz.

Kova Burcu

Karmaşık duygular ve içsel çatışmalar hissedebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Hem kendinizi, hem de anneniz ve babanız ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar bilincinizin derinlerinde gizli kalmış olayları hatırlamanıza neden olabilir.

Balık Burcu

Bugün maddi konularda aşırı kaygılı hareket etmenin sonucu yanlış kararlar alıp zarar edebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Kaygı size kaybettirir kontrollü olmalısınız. Bugün ailevi konular da sizden yaşça büyük kişiler ile sözlü düellolarla tartışmamalısınız.