Dudak renginize yakın ruj

Mavi, siyah, kırmızı, bordo… Trend rujlar bir yana her gün kullanabileceğiniz dudak renginize yakın bir ruja sahip olmak bir yana. Günlük makyajınızı tamamlayacak, güzellik rutininize eklenecek bu ürünü bulmak için markaların güzellik uzmanlarından destek istemeyi ihmal etmeyin.

Temizlik dostu kuru şampuan

O olmadan önce nasıl yaşıyormuşuz hatırlamıyoruz bile. Son birkaç senedir hayatımızda olan kuru şampuan, saçlarımızı yıkamaya vaktimiz olmadığı zamanlarda imdadımıza yetişiyor. Saçlarımızdaki yağı emen kuru şampuanlar aynı zamanda saçlarımızı şekillendirirken de kolaylık sağlıyor. Üstelik saçı hacimlendiriyor ve mis gibi kokuyor!

Kışın da şart güneş kremi!

Evet güneşin etkisi en çok yazın hissediliyor ama kışın da cildinizin güneşten etkilendiğini unutmayın. Yüz için özel olarak üretilen yağsız bir güneş koruyucuyla tüm yılı geçirebilirsiniz. Bu size ne mi kazandıracak? Böylece cildiniz daha geç yaşlanacak.

Her an her yerde BB krem!

Her gün ağır fondöten ve pudralarla cildinizi perdelemek yerine hem nemlendiren hem de kapatıcılık özelliği olan bir bb krem ile ömürlük bir anlaşma yapın deriz.

Kaliteli nemlendiriciler ve maskeler!

Eğer cilt bakımının en önemli bölümü nemlendirme. Kaliteli bir nemlendirici ve maskenin hayatınızda ne kadar çok şey değiştireceğine inanamayacaksınız.

Göz serumlarına güvenin

Yüzdeki en büyük yorgunluk izlerini taşıyan gözlerinizi ihmal etmeyin. Erken yaşlarda kullanmaya başlayacağınız c vitaminli ve hyalüronik asit içeren bir göz kremi ile göz çevrenizi nemlendirin ve sıkı kalmasını sağlayın!

Gerçek fırçalar

Bazı fırçalar arasında raflarda uçurum kadar fiyat farkı var evet ama kontür, allık ve göz çevreniz için yatırım yapacağınız fırçalar makyajınızda ve cildinizde gerçekten fark yaratacak. Bu noktada onların temizliğini de cildiniz kadar ihmal etmemniz gerekiyor.

Su ve daha çok su!

Evet o bir güzellik ürünü değil ama ömür boyu cilt sağlığınızın en büyük destekçisi ve koruyucusu. Her gün 2 litre su içerek tüm bu ürünlerin cildinizde daha iyi durmasını sağlayabilirsiniz.